1%
  • 0/10

هریسون فورد خواهان مرگ شخصیت ایندیانا جونز است

مانند کاری که مارول انجام داد

هریسون فورد خواهان مرگ شخصیت ایندیانا جونز است ۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
مرگ اندیانا جونز

هریسون فورد بازیگر ۷۷ ساله و یکی از چهره‌های بسیار قدیمی هالیوود در مصاحبه‌ای بیان کرد که می‌خواهد با مرگ شخصیت ایندیانا جونز به حضور او در این سری پایان داده شود.

هریسون فورد یکی از دوست داشتنی‌ترین بازیگران هالیوود به حساب می‌آید و در حالی که به سن ۷۷ سالگی پا گذاشته، همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. بیشتر مخاطبین فیلم‌های سینمایی او را در دو نقش هان سولو در سری فیلم‌های جنگ ستارگان و دکتر ایندیانا جونز در فیلم‌های ماجراجویانه‌ی Indiana Jones می‌شناسند.

همانطور که می‌دانید، Lucasfilm با همکاری دیزنی قصد دارد که قسمت پنچم فیلم Indiana Jones را با حضور مجدد هریسون فورد در نقش اصلی آن تولید کند. حال به تازگی با هریسون فورد مصاحبه‌ای انجام شده و او معتقد بود که فیلمسازان در صورتی می‌توانند داستان ایندیانا جونز را ادامه دهند که شخصیت اصلی را بکشند. او گفت:

من نمی‌خواهم چیزی به بینندگان ارائه دهم که انتظارش را دارند، در واقع می‌خواهم چیزی که اصلا پیش‌بینی نمی‌کنند را مشاهده کنند. بینندگان از اینکه بتوانند روند یک فیلم را حدس بزنند، ناراحت می‌شوند. مطمئنا فیلم‌های مارول نمونه‌های بسیار موفقی در این خصوص هستند. در واقع اگر بخواهم کوتاه‌تر بگویم، آن‌‌ها (مارول) شخصیت‌هایشان را می‌کشند.

ما دیگر نمی‌توانیم فیلم جدیدی از Indiana Jones بسازیم مگر اینکه شخصیت اصلی بمیرد. ما می‌خواهیم بهترین‌ها را به بینندگان ارائه دهیم. برنامه‌ریزی‌ها و چند کار در خصوص فیلمنامه انجام دادیم ولی می‌خواهیم قبل از اجرای آن‌ها مطمئن شویم که همه چیز درست پیش می‌رود.

هریسون فورد در واقع تنها راه ادامه یافتن سری ایندیانا جونز را در مرگ شخصیت اصلی آن می‌بیند. لازم است بدانید که در فیلم Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull، سازندگان تلاش داشتند که بار اصلی فیلم را بعد از پایان آن از شخصیت اصلی به پسرش یعنی Mutt Williams با بازیگری شایا لباف منتقل کنند ولی داستان قسمت پنجم قرار است با حضور مجدد هریسون فورد در نقش اصلی آن ساخته شود.

قسمت پنچم Indiana Jones در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments