#مهسا_امینی

فیلم Black Widow در بریتانیا زودتر اکران می‌شود

۱۰ روز زودتر از آمریکا

فیلم Black Widow در بریتانیا زودتر اکران می‌شود نیکان صبوری ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
فیلم Black Widow در بریتانیا

طبق گزارش‌های منتشر شده، فیلم سینمایی Black Widow در بریتانیا زودتر اکران می‌شود.

همانطور که می‌دانید، شیوع ویروس کرونا علت بسیاری از تاخیر‌های ایجاد شده برای عناوین محبوب است. شرکت مارول هم اکران اکثر فیلم‌های در حال توسعه‌ی خود را به تاخیر انداخته و تاریخ جدیدی برای آن‌ها اعلام کرده است.

دولت بریتانیا به صورت رسمی اعلام کرده که سینما‌های کشور انگلستان در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۹ (۴ جولای ۲۰۲۰ میلادی) فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد. هر چند که گفته‌اند که این فعالیت‌ها باید با رعایت بهداشت عمومی و فاصله‌گذاری اجتماعی انجام گیرد اما در این تاریخ بالاخره سینماها باز خواهند شد تا شاهد اکران عناوینی مانند Mulan و آخرین ساخته‌ی کریستوفر نولان، یعنی فیلم سینمایی Tenet باشیم.

دنیای سینمایی مارول هم پر از عناوین مورد انتظار است. از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم Black Widow اشاره کرد که داستان‌هایی از گذشته‌ی شخصیت ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه‌ی سیاه را به مخاطب ارائه می‌دهد. با توجه به باز شدن سینماها در بریتانیا، دیزنی قصد دارد که این فیلم را ۱۰ روز جلوتر از سینماهای کشور ایالات متحده‌ی آمریکا اکران کند. یعنی در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۹ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۰) پرده‌های نقره‌ای بریتانیا عنوان Black Widow را اکران خواهند کرد. این در حالی است مردمان آمریکا باید تا تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ صبر کنند. البته این تصمیم ممکن است مشکلاتی را مانند اسپویل شدن فیلم به وجود بیاورد.

در هر صورت سینما‌های جهان در حال آماده شدن برای بازگشایی درب‌ها هستند. با توجه به این که معلوم نیست، ویروس کرونا تا چه زمانی باقی می‌ماند، اما تاکنون باعث ضررهای بسیار زیادی در صنایع مختلف مخصوصا فیلم‌سازی شده است؛ به همین دلیل است تعطیلی برخی صنایع و کسب و کارها، به امری غیرممکن تبدیل شده است.

داستان فیلم بعد از اتفاقات Captain America: Civil War روایت می‌شود؛ جایی که گروه انتقام جویان از هم فروپاشیده و بلک ویدو دوباره با خانواده‌ی خود ملاقات می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا