تاریخ انتشار Mafia: Definitive Edition به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تاخیر خورد

کرونا همچنان از همه‌چیز قربانی می‌گیرد

بدون شک نسخه‌ی بازسازی بازی مافیا، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری میلادی به حساب می‌آید. به تازگی مشخص شده که تاریخ انتشار Mafia: Definitive Edition تاخیر خورده است.

اندکی پیش، حساب رسمی سه‌گانه‌ی مافیا در شبکه‌ی اجتماعی توییتر با انتشار یک بیانیه از جانب شرکت 2K Games و استودیوی Hangar 13 خبر از تاخیر تاریخ انتشار Mafia: Definitive Edition داد. در توضیحات بیانیه، علت اصلی این اتفاق دشواری بیش از حد توسعه‌ی بازی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا ذکر شده است. پیش‌تر قرار بود این بازی ۷ شهریور تابستان جاری عرضه شود، اما حالا تاریخ عرضه‌ی آن تا ۴ مهر ماه سال جاری (مصادف با ۲۵ سپتامبر میلادی) عقب افتاده تا کمبود زمان برای سازندگان باعث ضربه خوردن به کیفیت بازی نشود.

این برای چندمین بار است که یک پروژه‌ی موردانتظار و بزرگ، به دلیل دشواری‌های ناشی از بحران کروناویروس تاخیر می‌خورد. طی چند ماه گذشته، تاریخ عرضه‌ی بازی‌هایی چون Ghost of Tsushima و Cyberpunk 2077 به همین دلیل تغییر کرده و حالا هم نوبت به تاریخ انتشار Mafia: Definitive Edition رسیده است. سازندگان این بازی به طرفداران نوید داده‌اند که نمایش گسترده‌ای از گیم‌پلی آن را برای ۱ مرداد تدارک دیده‌اند تا به نوعی هم از آنها دلجویی کرده باشند و هم به عطش آنها بیافزایند. علاوه بر این، تیزر جدیدی نیز از بازی منتشر شده است که در پایان آن از تاریخ انتشار گیم‌پلی نسخه‌ی بازسازی مافیا اعلام می‌شود.

Mafia: Definitive Edition یک بازسازی کامل از نسخه‌ی ۲۰۰۲ است که تغییرات اندکی در داستان و طراحی کاراکترها هم به خود می‌بیند. سازندگان در استودیوی Hangar 13 قول کات‌سین‌های کاملا جدید و قابلیت‌های نو در گیم‌پلی داده‌اند. قرار بر این است که این بازی برای کاربران هر سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا