برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مدیر اجرایی آمازون از بودجه عظیم فصل اول سریال Lord of the Rings گفت

هزینه ساخت فصل اول سریال Lord of the Rings از بودجه سه گانه اصلی فرنچایز بیشتر خواهد بود

مدیر اجرایی آمازون از بودجه عظیم فصل اول سریال Lord of the Rings گفت ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل اول سریال Lord of the Rings

جنیفر سالکه (Jennifer Salke) مدیر اجرایی آمازون، از بودجه عظیم فصل اول سریال Lord of the Rings گفت؛ بنا به گفته‌های سالکه هزینه ساخت فصل اول این سریال به مراتب از هزینه ساخت کل سه گانه فرنچایز که توسط پیتر جکسون (Peter Jackson) در دهه ۲۰۰۰ ساخته شد، بیشتر خواهد بود. در حال حاضر استودیو آمازون مبلغی برابر با ۴۶۵ میلیون دلار به سازندگان این سریال پرداخت کرده است. اگرچه حدود ۲۰ سال از ساخت این سه گانه می‌گذرد اما با این حال این مبلغ، جهت ساخت یک مجموعه تلویزیونی بسیار گزاف به نظر می‌آید. 

جی. دی. پین (J.D. Payne) به همراه پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) مسئولیت ساخت و اجرای این اثر را به عهده دارند. در ساخت سریال Lord of the Ring استودیو نیو لاین سینما (New Line Cinema)، استودیو سازنده سه گانه فرنچایز، همچنین Tolkien Estate و هارپر کالینز (HarperCollins) با استودیو آمازون همکاری می‌کنند. در حال حاضر تنها ساخت و پخش دو فصل از سریال Lord of the Rings توسط آمازون تایید شده است در حالی که در قرار داد اصلی سازندگان و استودیو آمازون ساخت پنج فصل مورد بحث قرار گرفته بود. 

جنیفر سالکه از بودجه عظیم ساخت فصل اول سریال Lord of the Rings می‌گوید

مدیر اجرایی استودیو آمازون، جنیفر سالکه در رابطه با بودجه فصل اول سریال Lord of the Rings اینگونه گفت که فصل اول چنین فرنچایزی، که در دنیایی کاملا فانتزی و خیالی اتفاق می‌افتد، طبیعتا به تهیه زیرساخت‌های زیادی نیاز دارد پس در نتیجه این هزینه کلانی کاملا منطقی به نظر می‌آید. سالکه در ادامه عنوان کرد که جهت جبران این هزینه به تعداد زیادی بیننده نیاز داریم که به طور حتم عنوانی مانند Lord of the Rings طرفداران بسیار زیادی دارد و این زحمات بی نتیجه نخواهد ماند. 

استودیو آمازون اعلام کرده است که داستان سریال Lord of the Rings در عصر دوم سرزمین میانه اتفاق می‌افتد پس در نتیجه با توجه به اینکه عصر نومنور در جهان تالکین رخ می‌دهد، در این اثر مکان‌ها و چهره‌های بسیاری جدیدی را خواهیم دید. ساخت همه این مناطق و طراحی همه این شخصیت‌ها به طور حتم به بودجه بسیار زیادی نیاز دارد زیرا بسیاری از این موارد در سه گانه پیتر جکسون دیده نمی‌شود و  این امر صحبت‌های سالکه را تایید می‌کند. 

اینکه آیا طرفداران از این سریال استقبال خواهند کرد یا نه برای استودیو آمازون مانند قمار می‌ماند. زیرا پس از اکران سه گانه The Hobbit مردم مانند قبل از این آثار استقبال نکردند. با این حال برگ برنده استودیو آمازون می‌تواند این امر باشد که پیش از این داستان‌های سرزمین میانه به تصویر کشیده نشده است. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments