1%
  • 0/10

داستان اصلی بازی Like A Dragon 8 به شکل کامل ضبط شده است

روند طوفانی استودیو RGG

داستان اصلی بازی Like A Dragon 8 به شکل کامل ضبط شده است ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بازی Like A Dragon 8

یک مستند ویدئویی از Sega و استودیو Ryu Ga Gotoku حاکی از این است که کار ضبط داستان اصلی بازی Like A Dragon 8 به پایان رسیده است.

کارگردان بازی Like A Dragon 8 طی ویدئویی که از طرف Sega، گفته که داستان اصلی این بازی به شکل کامل ضبط شده است. این بازی دنباله‌ای برای هفتمین عنوان از این سری یعنی بازی Yakuza: Like a Dragon است و ادامه داستان شخصیت اصلی آن یعنی Ichiban Kasuga را پیگیری می‌کند. البته که او در این مسیر تنها نیست و نمادین‌ترین پروتاگونیست سری یاکوزا یعنی Kazuma Kiryu او را همراهی می‌کند. در حال حاضر چیز زیادی از این بازی نمی‌دانیم و فقط مشخص شده که کار ضبط داستان اصلی بازی به پایان رسیده است.

این موضوع در مستند ویدئویی ۳ قسمتی از طرف Sega با عنوان “Behind the Scenes of Like a Dragon” که در صفحه یوتوب این کمپانی قرار گرفته، مشخص شده است. سومین و آخرین قسمت این مستند در مورد رویداد RGG Summit 2022 با معرفی ۳ بازی Like a Dragon بود و کارگردان بازی نیز گفت که چه مقدار از توسعه بازی تا الان انجام شده است.

در بخشی از این ویدیو، کارگردان بازی یعنی ماسایوشی یوکویاما را می‌بینیم که از استرس خودش پیش از رویداد RGG Summit خبر می‌دهد. او برای معرفی هشتمین بازی اصلی از سری یاکوزا استرس زیادی داشت و متوجه شده بود که سخنرانان این مراسم نیز به اندازه او استرس دارند. آقای یوکویاما همچنین به مصاحبه‌کننده گفت که آنان ضبط داستان اصلی و البته کات‌سین‌های مهم را به پایان رساندند.

این مستند چندین مورد پس از RGG Summit مثل مهمانی و رقص با یکی از معروف‌ترین آهنگ‌های سری یعنی Baka Mitai را هم پوشش می‌دهد. مستند در نهایت با یک کات‌سین که شامل کارکتر‌های بازی Yakuza: Like a Dragon یعنی آداچی، نانبا و سائکو به پایان می‌رسد. بازی Like A Dragon 8 در سال ۲۰۲۴ میلادی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Like A Dragon 8 چیست؟ فکر می‌کنید چه سرنوشتی در انتظار این ۲ پروتاگونیست محبوب سری خواهد بود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments