1%
  • 0/10

شایعه ساخت دنباله L.A. Noire صحت ندارد

یک سوءتفاهم بود!

شایعه ساخت دنباله L.A. Noire صحت ندارد ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
دنباله L.A. Noire

سازندگان بازی L.A. Noire در پیامی اعلام کردند که شایعه ساخت دنباله این فرنچایز صحت ندارد و آن‌ها روی توسعه هیچ بازی جدیدی فعالیت نمی‌کنند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید روز گذشته یک هنرمند استرالیایی در پست اینستاگرامی خود از توسعه یک بازی جدید توسط استودیو ویدیو گیم دیلاکس (تیم باندی) خبر داد که با توجه به توصیف او، به نظر می‌رسید که این عنوان در واقع دنباله معنوی L.A Noire خواهد بود.

بر اساس اظهارات این هنرمند، او در زمینه موسیقی متن با استودیو ویدیو گیم دیلاکس همکاری می‌کند و بازی جدید آن‌ها در دهه این بازی در دهه ۱۹۴۰ میلادی جریان دارد. نکته مهم ماجرا این بود که گویا نام رمزی بازی، Swoden House بوده که این اسم برگرفته از مناطق مهم بازی L.A. Noire است.

با قوت گرفتن شایعه‌ها و خوشحالی هوادارها، ساعاتی پیش استودیوی ویدیو گیم دیلاکس آب پاکی روی دستان گیمرها ریخت. این سازنده در پیامی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و مدعی است که در حال حاضر روی ساخت بازی جدیدی فعالیت نمی‎‌کند و هیچ خبری از توسعه دنباله L.A. Noire نیست.

بیانیه استودیو ویدیو گیم دیلاکس به شرح زیر است:

چندین سال پیش با یک آهنگساز محلی به نام فریجا گاربت برای ساخت یک بازی واقعیت مجازی همکاری کردیم. این پروژه بر اساس یکی از پرونده‌های بازی L.A. Noire بود که البته بیشتر شبیه به یک دموی فنی بود. مشخص نیست که این پروژه در آینده عرضه خواهد یا خیر!

با توجه به بیانیه سازندگان L.A. Noire و توسعه نسخه واقعیت مجازی این بازی در گذشته، به نظر می‌رسد که اظهارات اخیر این هنرمند استرالیایی منجر به ایجاد یک سوءتفاهم شده؛ به طوری که او احتمالا نسخه VR بازی مزبور را با یک اثر جدید اشتباه گرفته است. بر این اساس، گویا در این دوره نباید منتظر ساخت دنباله این فرنچایز باشید.

ناگفته نماند که استودیو ویدیو گیم دیلاکس خاطرنشان کرده که به صورت انحصاری روی پروژه‌هایی برای راکستار گیمز کار می‌کند. این سازنده پیش‌تر گفته بود که مشغول توسعه یک پروژه اختصاصی برای شرکت راکستار گیمز است که البته تا به امروز جزئیاتی از این پروژه مرموز در دسترس قرار نگرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments