1%
  • 0/10

نگاهی به متحدان و دشمن پو در پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4

تعداد پوسترها به رقم ۳ می‌رسد

نگاهی به متحدان و دشمن پو در پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4 ۱ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4

پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4 که طی چند وقت اخیر در فضای مجازی منتشر شده‌اند، روی متحدان و دشمن اصلی پو تمرکز دارد.

۲۰۲۴ میلادی آثار مورد انتظار متعددی را در خود جای داده که یکی از آن‎‌ها Kung Fu Panda 4 است. در حالی که نزدیک به ۸ سال از اکران قسمت پیشین می می‌گذرد، پو به سینماها بازمی‌گردد تا فرد جدیدی را بعنوان جنگجوی اژدها انتخاب کند؛ زیرا قرار است بزودی رهبر معنوی دره صلح شود. البته یافتن فرد لایق تنها چالش پاندای کوفنگ فوکار نبوده و باید مقابل یک دشمن جدید و بسیار قدرتمند به نام آفتاب پرست بایستد.

پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4 که طی چند وقت اخیر در فضای مجازی منتشر شده‌اند، به رقم ۳ می‌رسند. یکی از آن‌ها بطور اختصاصی برای پو و دیگری هم بطور اختصاصی برای آفتاب پرست طراحی شده است. مورد آخر هم متحدان و دشمن اصلی پاندای کونگ فوکار را کنار هم نشان می‌دهد:

جک بلک (Jack Black)، کمدین مشهور آمریکایی بازگشته و بار دیگر جای پو صحبت می‌کند. داستین هافمن (Dustin Hoffman)، برایان کرانستون (Bryan Cranston) و جیمز هنگ (James Hong) مانند گذشته نقش استاد شیفو، پدر واقعی پو و پدرخوانده او را بر عهده دارند. از اعضای جدید تیم صداپیشگی هم می‌توان به آکوافینا (Awkwafina)، کی هوی کوان (Ke Huy Quan) و وایولا دیویس (Viola Davis) اشاره کرد.

آکوافینا جای ژِن صحبت می‌کند که یک روباره ترکمنی بوده و از متحدان جدید پو در انیمیشن Kung Fu Panda 4 محسوب می‌شود. کی هوی کوان که این روزها به چهره‌ای پرکار در سینما و تلویزیون تبدیل شده، جای شخصیتی به نام هان، رهبر گروهی از سارقان صحبت می‌کند. در نهایت، به وایولا دیویس می‌رسیم که نقش آفتاب پرست را بر عهده دارد.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 در تاریخ ۱۸ اسفند (مصادف با ۸ مارچ) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments