کمیل نانجیانی به تغییر در زمان اکران The Eternals واکنش نشان داد

این فیلم با سه ماه تاخیر به سینماها می‌آید

زمان اکران The Eternals

کمیل نانجیانی هنرپیشه و کمدین آمریکایی، با انتشار یک توییت نسبت به تغییر در زمان اکران The Eternals واکنش نشان داد.

شنبه، روز ناراحت‌کننده‌ای برای علاقه‌مندان به دنیای سینمایی مارول بود؛ زیرا دیزنی تصمیم گرفت به‌خاطر بسته بودن سینماها در اکثر نقاط جهان، زمان اکران جدیدترین محصولات خود را از جمله فیلم‌های ابرقهرمانی تغییر داده و چند ماه به عقب بیاندازد. مطابق انتظار، نام The Eternals هم در میان فیلم‌های تاخیرخورده دیده می‌شود. تازه‌ترین اثر کلویی ژائو (Chloé Zhao) قرار بود در ماه نوامبر روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما طرفداران اکنون باید سه ماه بیشتر صبر کنند.

پس از انتشار بیانیه‌ی دیزنی، تعدادی از کاربران فضای مجازی با انتشار متن‌هایی به تغییر در زمان اکران فیلم‌های مورد علاقه‌ی خود واکنش نشان دادند. در این میان، تعدادی از بازیگران هم پست‌هایی را درباره‌ی این اتفاق منتشر کردند که کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) یکی از آن‌ها بوده است. این هنرپیشه و کمدین پاکستانی-آمریکایی با ایفای نقش در سریال Silicon Valley نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و سپس با نویسندگی و بازیگری در فیلم سینمایی The Big Sick به شهرت بسیاری دست یافت. نقش کینگو در دنیای سینمایی مارول به او سپرده شده است. نانجیانی درباره‌ی تغییر در زمان اکران The Eternals گفت:

اگرچه اتفاقات بسیار مهم‌تری هم اکنون در حال رخ دادن در جهان هستند اما تاریخ اکران The Eternals از ۶ نوامبر سال ۲۰۲۰ به ۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ (مصادف با ۲۴ بهمن) تغییر کرده است. بنابراین، مراقب خودتان باشید، دست‌هایتان را بشویید، از جمعیت دوری کنید و فاصله‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرید تا شما را در ماه فوریه ملاقات کنیم.

با توجه به خلاصه‌ی داستانی که از سوی مارول منتشر شده، The Eternals درباره‌ی گروهی از ابرقهرمانان است که در واقع نژادی از موجودات فضایی هستند و هزاران سال به طور مخفیانه در زمین زندگی کرده‌اند اما پس از اتفاقی غیرمنتظره مجبور می‌شوند از سایه‌ها بیرون بیایند. پس از تایید فیلم، این سوال برای بسیاری از طرفداران به‌وجود آمد که چرا اترنال‌ها در جریان خط داستانی سنگ‌های ابدیت به انتقامجویان در برابر تانوس کمک نکردند؟ به خصوص اینکه هدف آن‌ها از آمدن به زمین، حفاظت از این سیاره بوده است. با توجه به صحبت‌های کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوهای مارول پاسخ این سوال در جریان فیلم داده خواهد شد:

اترنال‌ها از وجود انتقامجویان خبر دارند اما اطلاعات انتقامجویان درباره‌ی اترنال‌ها بسیار کم است. سلستیال‌ها بخش مهمی از داستان را تشکیل می‌دهند. شما در مجموعه فیلم‌های Celestials in Guardians of the Galaxy تا حدودی با آن‌ها آشنا شدید؛ لوکیشن ناکجاآباد (Nowhere)، جمجمه یک سلستیال‌ بوده است اما در فیلم The Eternals آن‌ها را به‌صورت کامل و در حالی که از قدرت بسیار عظیمی برخوردار هستند، خواهید دید.

اگر با کمیک بوک‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم که سلستیال‌ها نقش بسیار مهمی را در دنیای مارول ایفا می‌کنند. آن‌ها مسئول پتانسیل انسان‌ها برای دستیابی به قدرت‌های فراطبیعی و همچنین خالق بسیاری از نژادهای بیگانگان هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا