کوین فایگی از کارگردان‌های فیلم کنسل شده Batgirl حمایت کرد

حمایت رییس مارول استودیوز از کارگردان‌های Batgirl

کوین فایگی از کارگردان‌های فیلم کنسل شده Batgirl حمایت کرد سید مصطفی نخلی ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ مارول
فیلم کنسل شده Batgirl

به‌تازگی عادل الاربی (Adil El Arbi)، کارگردان فیلم کنسل شده Batgirl استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود قرار داده است که ایمیلی ارسال شده از کوین فایگی (Kevin Feige)، رییس مارول استودیوز (Marvel Studios) به او و بلال فلاح (Bilall Fallah)، کارگردان دیگر فیلم بت‌گرل نشان می‌دهد. فایگی در این ایمیل عروسی پیش‌رو الاربی را تبریک گفت و همچنین از خبر لغو تولید فیلم بت‌گرل ابراز ناراحتی کرد و آن را ناامیدکننده خواند. با این حال، این کارگردان سرشناس از کار آن‌ها تعریف و تمجید و اعلام کرد که مشتاقانه منتظر برنامه‌های آینده عادل برای تهیه فیلم‌های دیگر خواهد بود. فایگی قبلا با ال آربی و فلاح همکاری کرده است و این دو نفر دو اپیزود از سریال Ms. Marvel را کارگردانی کردند و به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور داشتند.

سلام به دو دوست عزیز، دوست داشتم درباره اتفاقات اخیر واکنش نشان بدهم و شما را از افکار و احساسات خود باخبر کنم. اول از همه می‌خواستم عروسی که در پیش داری را تبریک بگم و واقعا خبر فوق‌العاده‌ای بود و خبر کنسل شدن فیلم Batgirl ناامیدکننده بود. من به شما دو نفر برای تولید این فیلم افتخار و همچنین کار خاص و بی‌نقص شما در سریال Ms. Marvel تحسین می‌کنم. بی‌صبرانه منتظرم ببینم که در آینده چه اتفاقاتی برای شما خواهد افتاد. به امید دیدار.

رسانه نیویورک پست گزارشی منتشر کرد که اکران‌های اولیه فیلم کنسل شده Batgirl به‌شدت ضعیف بوده و نظر نچندان خوبی از سوی منتقدان گرفته است، وارنر برادر به‌همین دلیل تولید این فیلم را متوقف کرد. لزلی گریس (Leslie Grace) قرار بود در فیلم Batgirl نقش باربارا گوردون (Barbara Gordon)، دختر جیمز گوردون (James Gordon) را بازی کنداولین حضور شخصیت بت‌گرل در صعنت فیلم‌سازی در سال ۱۹۶۷ در سریال Batman با بازی ایوون کریک (Yvonne Craige) بود. این شخصیت نخستین بار در شماره ۳۵۷ کمیک Detective نشان داده شد و به‌دست گاردنر فاکس (Gardner Fox) خلق و کارمین اینفانتینو (Carmine Infantino) طراحی شد.

آیا از خبر کنسل شدن فیلم Batgirl تعجب کردید؟ فیلم کنسل شده Batgirl می‌توانست انتظارات را برآورده کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا