کیانو ریوز علاقه دارد تا دنباله فیلم Constantine ساخته شود

ستاره ماتریکس کنستانتین جدید می‌خواهد

دنباله فیلم Constantine

کیانو ریوز ستاره ماتریکس عنوان کرد که علاقه دارد تا دنباله فیلم Constantine ساخته شود. ستاره ماتریکس روبه‌روی استفن کولبرت (Stephen Colbert) نشست تا در مورد آینده این فرنچایز صحبت کند. ریوز در طول این مکالمه فاش کرد که در تلاش است تا دنباله فیلم کنستانتین ساخته شود. نکته جالب توجه این است که ظاهرا به نظر می‌رسد هیچ‌کس انگیزه خاصی برای تحقق این موضوع ندارد و این باید برای طرفداران شخصیت‌های دی‌سی کامیکس ناامید کننده باشد.

با این حال، بعید به نظر می‌رسد که به این زودی ساخت دنباله فیلم Constantine اتفاق بیفتد.  این موضوع نمی‌تواند مانع از تلاش ریوز شود او ثابت کرده است که کنستانتین را دوست دارد و هر چیزی ممکن است. برای طرفداران این فرنچایز، فقط باید به برخی از پیشرفت‌های اخیر سینمای DC نگاه کرد تا امیدوار شد که هیچ چیز واقعاً هرگز نمی‌میرد و همه چیز ممکن است. ریوز نیز در این رابطه گفت، من دوست دارم  باری دیگر نقش جان کنستانتین را بازی کنم.

پیش از این نیز ستاره  مشهور هالیوود ریوز، داستان مشابهی را به Esquire نیز گفته بود. که او عاشق بازی در نقش کنستانتین است و علاقه دارد تا شانس خود را دوباره امتحان کند.

فرانسیس لارنس کارگردان هالیوود در این مورد عنوان کرد که آن‌ها همگی می‌خواستند این کار را انجام دهند و برنامه‌های جالبی برای ساخت دنباله این اثر داشته‌اند اما با این حال شرایط آنگونه که باید پیش نرفته است. او افزود که داستان قسمت اول را بسیار دوست داشته است و با توجه به اینکه یک فرقه واقعی برای این فیلم وجود دارد، ساختن آن جالب خواهد بود، اگرچه امید چندانی برای ساخت این دنباله وجود ندارد اما او افزود که در این رابطه با ریوز و آکیوا در این رابطه صحبت‌هایی داشته است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا