رده بندی پنج کاگه انیمه بوروتو بر اساس قدرت!
1%
  • 0/10

رده بندی پنج کاگه انیمه بوروتو بر اساس قدرت!

قدرت‌مندترین سایه کیست؟

رده بندی پنج کاگه انیمه بوروتو بر اساس قدرت! ۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

پنج کاگه انیمه بوروتو از قدرتمند‌‌ترین شخصیت‌های این سری بسیار معروف هستند، اما کدام یک از این پنج نفر قدرت بیشتری دارد؟

در دنیای انیمه ناروتو، هر دهکده رهبر مربوطه خود را دارد که به نام کاگه (Kage) شناخته می‌شود. کاگه‌ها به طور کلی قوی‌‌ترین شینوبی‌های یک روستا هستند و در عین حال مسئولیت اداره این روستا و همچنین حفاظت از آن را بر عهده دارند. روسای پنج روستای بزرگ در جهان ناروتو به عنوان پنج کاگه شناخته شده است.

کاگه‌ها از نظر تاریخی، به دلیل تفاوت‌های عمده‌ای که روستاها با هم داشتند، معمولا علیه یکدیگر بوده‌اند. با این حال، از زمان چهارمین جنگ بزرگ نینجا، پنج کاگه با هم متحد شده‌اند. در انیمه بوروتو پنج کاگه در اوج خود قرار داشته و قوی‌تر از همیشه هستند، با این حال، همه آنها در سطوح مشابهی از قدرت نیستند، با رسانه سرگرمی در بررسی و رده بندی پنج کاگه دنیای انیمه بوروتو همراه باشید:

۵. چوجورو (Chojuro)

میزوکاگه ششم بعد از می

چوجورو ششمین میزوکاگه دهکده پنهان شده در مه (Kirigakure) است. طرفداران او را یک شمشیرزن فوق‌العاده قدرتمند می‌دانند که می‌تواند تقریباً با هر کسی در دنیای نینجا مبارزه کند. در انیمه بوروتو، او به اندازه‌ای قوی شناخته می‌شود که می‌تواند Hiramekarei را با دقت زیادی به کار گیرد.

او حتی با تبهکاران اوتسوتسوکی هم جنگید که نشان دهنده سطح باورنکردنی قدرت اوست. با این حال، چوجورو قطعا جای زیادی برای پیشرفت دارد. او هیچ کار قابل توجهی در بوروتو انجام نداده است و در بین پنج کاگه، عملکرد او ضعیف‌ترین است.

۴. کوروتسوچی (Kurotsuchi)

سوچیکاگه چهارم بعد از اونوکی

چهارمین سوچیکاگه دهکده ایواگاکوره، یک زن فوق العاده قدرتمند است. او زمام امور را از اونوکی گرفت و مطمئناً استانداردهایی را که او مدتها پیش تعیین کرده بود، حفظ کرده است. او در جنگیدن بسیار ماهر بوده و کنترل او بر روی رهاسازی زمین استثنایی است و حتی می‌تواند با دقت فوق‌العاده‌ای به گدازه‌های رهاسازی Kekkei Genkai فرمان دهد.

در بوروتو، او به اندازه‌ای قوی بود که بتواند در برابر برخی از شخصیت‌های اوتسوتسوکی مقاومت کند، که واقعا خیره‌کننده است. در واقع، او حتی پس از آمیختگی موموشیکی توانست از ضربات قدرتمندی جان سالم به در ببرد، که نشان می‌دهد او انعطاف‌پذیری بالایی نیز دارد. تمام نقاط قوت او، وقتی با هم ترکیب شوند نشان دهنده این است که کوروتسوچی یک زن کاملاً توانا و مطمئناً در میان قوی‌ترین نینجاهای حال حاضر جهان انیمه بوروتو است.

۳. دارویی (Darui)

پنجمین رایکاگه بعد از Ay

دارویی پنجمین رایکاگه کوموگاکوره است و او این مقام را از آی، چهارمین رایکاگه دهکده به ارث برده است. او به‌عنوان دست راست آی شناخته می‌شد و به همین دلیل، برای کسی تعجب‌آور نیست که ببیند او این مقام را به ارث برده است. در حالی که او ممکن است سرعت رایکاگه سابق را نداشته باشد، اما در مبارزه فوق العاده باهوش است. در عین حال به رعد و برق سیاه فرمان می‌دهد که قدرت بسیار کمیابی در دنیای ناروتو است.

علاوه بر این، او Kekkei Genkai of Storm Release را نیز دارد که بسیار نادر است و به او اجازه می‌دهد با تکنیک‌های قدرتمندی مانند سیرک لیزری حمله کند. در بوروتو دیده شد که می تواند تا حد زیادی با موموشیکی مبارزه کند و حتی به دلایلی او را مجبور به عقب نشینی کرد. دارویی مطمئناً قوی‌ترین نینجا نیست، با این حال، مهارت‌های باورنکردنی زیادی دارد که طرفداران هنوز وسعت کامل آن را ندیده‌اند.

۲. گارا (Gaara)

پنجمین کازکاگه بعد از راسا

پنجمین کازکاگه از دهکده شن پنهان، گارا یک شخصیت بسیار مهم در دنیای ناروتو است. طرفداران پیشرفت او را از زمان ناروتو و بوروتو، همچنین تبدیل او به یک شینوبی قدرتمند را دیده‌اند. کنترل او بر دستکاری شن و ماسه از همان ابتدا بسیار زیاد بوده است.

حتی با وجود اینکه او دیگر هیولای دم خود را ندارد، هنوز هم نیرویی است که باید با او حساب کرد. در چهارمین جنگ بزرگ نینجا، او به سطوح بی‌سابقه‌ای از قدرت رسید و به همه نشان داد که چرا با وجود اینکه کاملا جوان است، در میان قوی‌ترین کاگه‌ها قرار دارد. در دوران بوروتو، او حتی قوی‌تر شد و قدرت کافی برای مبارزه با موموشیکی را تا حد زیادی نشان داد. گارا در طول سال‌ها پیشرفت زیادی کرده است و قدرت‌هایی به دست آورده است که به او اجازه می‌دهد با دشمنان فوق‌العاده قدرتمند مبارزه کند. قدرت کامل او در بوروتو باید دیده شود. با این حال، او مطمئناً پس از هفتمین هوکاگه در رده دوم قرار دارد.

۱. ناروتو (Naruto)

هفتمین هوکاگه بعد از کاکاشی

بدون شک قوی‌ترین شینوبی در بوروتو کسی نیست جز ناروتو اوزوماکی، هفتمین هوکاگه کونوها. ناروتو پس از کناره گیری کاکاشی در مقطعی پس از چهارمین جنگ بزرگ نینجا به این موقعیت دست یافت. ناروتو قبلاً در چهارمین جنگ بزرگ نینجا به ارتفاعات بلندی در قدرت رسیده بود با این حال پس از جنگ، او حتی قوی‌تر هم شد. در زمان بوروتو، ناروتو در اوج قدرت خود بود، حتی اگر مهارت‌های او در ابتدای سریال نیاز به تقویت داشت. ناروتو یکی از تنها شخصیت‌هایی است که به اندازه کافی قوی است که می‌تواند اوتسوتسوکی را شکست دهد که در مورد سطح قدرتی که او دارد چیزهای زیادی می‌گوید.

در حالت باریون، ناروتو قدرت کافی برای پیشی گرفتن از تمام اوتسوتسوکی‌ها را دارد، به غیر از شیبای. قدرت او به حدی است که حتی ایشیکی هم نتوانست با او در مبارزه برابری کند و این فقط نشان دهنده سطحی است که او به عنوان یک کاگه به آن رسیده بود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments