برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ستاره دزدان دریایی کارائیب به مدیران استودیوهای هالیوودی توپید!

بازگشت چهره محبوب سینما

ستاره دزدان دریایی کارائیب به مدیران استودیوهای هالیوودی توپید! ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ستاره دزدان دریایی کارائیب

جانی دپ، ستاره دزدان دریایی کارائیب در مصاحبه جدید خود به انتقاد صریح از مدیران استودیوهای فیلمسازی پرداخت.

طلاق از امبر هرد (Amber Heard) پایانی بر روزهای سخت جانی دپ نبود. با گذشت مدتی، او به رفتارهای خشونت آمیز و حتی زدن همسر سابق خود متهم شد و همین موضوع کافی بود تا استودیوهای فیلمسازی والت دیزنی و وارنر سریعاً به همکاری خود با ستاره محبوب سینما خاتمه دهند. البته دپ توانست مدتی  بعد در دادگاه علیه هرد به پیروزی رسیده و همین موضوع، ورق را برای ستاره محبوب سینما برگرداند.

حالا که جنجال‌های طلاق خوابیده و کمتر کسی درباره‌اش صحبت می‌کند، جانی دپ تمرکزش را بار دیگر روی بازیگری گذاشته است. البته اینبار خبری از همکاری با استودیوهای بزرگ مانند والت دیزنی (Walt Disney) نبوده و در اثری اروپایی به نام Jeanne du Barry نقش آفرینی کرده است. همانطور که از اسم فیلم می‌توان حدس زد، داستان درباره مادام دو باری است که معشوقه لوئی پانزدهم بود و توانست بواسطه هوش و جذابیت خود در جامعه پیشرفت کند.

جانی دپ (Johnny Depp) چندی پیش مصاحبه‌ای را انجام داد و در بخشی از آن، به مدیران استودیوهای فیلمسازی هالیوود توپید. او مدیران استودیوها را به «لوازم یکبار مصرف» تشبیه کرد و گفت آن‌ها بودجه‌ها را صرف فیلم‌های تکراری می‌کنند:

بیشتر سال‌های گذشته مشغول صحبت با مخاطبان بوده‌ام. خواسته آن‌ها یک چیز است؛ نمی‌خواهند پای تماشای فیلم‌های آشغال بنشینند. وقتی اثری جدید یا متفاوت را می‌بینند، خوشحال هستند.

ستاره دزدان دریایی کارائیب درباره مدیران استودیوهای هالیوود گفت:

آن‌ها [مانند] لوازم یکبار مصرف هستند و خودشان این موضوع را می‌دانند؛ حسابدارانی که قابلیت فشردن یک دکمه و ساخت فیلم‌های استودیویی خوبی دارند اما تنها دکمه را فشار داده و پول زیادی را به باد می‌دهند…تعدادی فیلم کمدی عاشقانه که دو بازیگر معروف در آن‌ها نقش آفرینی می‌کنند. مخاطبان، مخاطبان واقعی حالشان از آثار این چنینی بهم می‌خورد.

اکران فیلم Jeanne du Barry آغاز شده اما مشخص نیست نسخه بلوری آن چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments