جان مارستون در ماینکرفت

بازی ماینکرفت | اسکین زیبای جان مارستون در ماینکرفت

از صحراهای آرمادیلو تا صحراهای ماینکرفت با جان و تنسی واکر!

بازی ماینکرفت به لطف قابلیت شخصی سازی بی انتها، بهشت کاربران خلاق است. از سوی دیگر جای خالی شخصیت‌هایی مهم چون آرتور مورگان و جان مارستون از دنیای Red Dead Redemption احساس می‌شد! حال به تازگی کاربری خلاق به ساخت و اشتراک اسکین جان مارستون در ماینکرفت روی آورده است.

ارتباط مستقیم میان دو بازی انتشار یافته توسط دو استودیو مختف یا به اصطلاح کراس اور میان دو بازی، اتفاقی است که کاربران عاشقش هستند، با این حال توسعه دهندگان، به خصوص توسعه دهندگان حاضر در استودیوهایی بزرگ چون راکستار چندان از آن استقبال نمی‌کنند. این در حالی است که طی سال‌های اخیر تعداد کراس اور میان بازی‌های مختلف بسیار بیشتر از گذشته شده و عناوینی مهم چون ماینکرفت، فورتنایت و حتی کالاف دیوتی به طور مداوم به دنبال ایجاد پل میان خود و دیگر توسعه دهندگان و انتشار محتوای بازی‌های مختلف در جدیدترین عناوین خود هستند.

همانطور که اشاره شد ترکیب بازی‌های مختلف چندان مورد علاقه توسعه دهندگان بزرگ نبوده، با این حال طرفداران زیادی به این پدیده علاقمند هستند. از همین رو کاربران خلاق زیادی وارد عمل شده و با انتشار مدهای مختلف، شخصیت‌ها یا وسایل یکی از بازی‌های مورد علاقه خود وارد دیگر بازی مورد علاقه خود کرده‌اند.

این پدیده جذاب را کاربری خلاق در بازی همیشه رو به رشد و پیشرفت ماینکرفت به وجود آورده است. بازی ماینکرفت به لطف قدرت ساخت و ساز بی انتهای خود، به کاربری خلاق اجازه ساخت اسکین جان مارستون از سری بازی محبوب راکستار یعنی Red Dead Redemption را در بازی محبوب ماینکرفت داده است. این ترکیب، غرب وحشی را به زیباترین و با نمک‌ترین شکل ممکن وارد دنیای بلوکی ماینکرفت کرده است.

همانطور که اشاره شد، بازی ماینکرفت قدرت ساخت و ساز بی نهایت را در اختیار کاربران قرار داده و کاربران خلاق نیز به زیباترین شکل ممکن از این ویژگی مهم دنیای ماینکرفت استفاده کرده و شخصیت‌ها و وسایل مورد علاقه خود از دیگر بازی‌ها را وارد دنیای ماینکرفت می‌کنند. برای مثال، مدتی پیش شاهد ساخت بخش‌های زیادی از دنیای جذاب الدن رینگ در بازی ماینکرفت توسط کاربران بودیم. اما حالا زمان آن رسیده که شاهد حضور شخصیتی مهم از یکی از بهترین بازی‌های تاریخ در دنیای ماینکرفت باشیم.

کاربری که اولین مرتبه عکس‌های مربوط به جان مارستون در ماینکرفت را به انتشار گذاشت، با نام bugmultiverse در شبکه اجتماعی ردیت شناخته می‌شود. اما این کاربر خلاق، هدف چالش خود را تنها حضور جان مارستون در ماینکرفت قرار نداد و در کنار آن با تلاش فراوان به ساخت صحنه‌ای مشابه صحنه‌های صحرایی سری بازی رد دد ردمپشن در دنیای پیکسلی ماینکرفت نیز پرداخت.

اسکین ساخته شده توسط این کاربر تمام جزئیاتی که از جان مارستون انتظار دارید را در خود داشته و به قدری حرفه‌ای طراحی شده که گمان می‌کنید این اسکین به طور رسمی از طرف تیم راکستار برای بازی ماینکرف طراحی شده است! شما توجه به جزئیات را در جای جای اسکین مارستون در ماینکرف دیده و هیچ چیز از گاو چران دوست داشتنی ما در این بازی کم نشده است. این تمام ماجرا نبوده و bugmultiverse رفیق همیشگی گاو چران ما یعنی تنسی واکر (Tennessee Walker)، اسب مارستون را نیز به این بازی افزوده است.

پس از انتشار عکس‌های اولیه، سازنده جان مارستون بلوکی اشاره داشت که پروژه او عظیم‌تر بوده و باید منتظر صحنه‌های بیشتری از دنیای رد دد رمپشن در بازی ماینکرفت باشیم، با این حال پس از درخواست دیگر کاربران شبکه ردیت برای به انتشار گذاشتن تمام بخش‌های این پروژه، bugmultiverse اشاره داشت که پروژه او یک سال پیش متوقف شد و در حال حاضر محتوای چندانی برای انتشار در دست ندارد. با این حال او تمام فایل‌های مربوط به جان مارستون که عکس‌هایشان را منتشر کرده بود با دیگر کاربران به اشتراک گذاشت تا دیگران نیز بتوانند از جان مارستون و تنسی واکر بلوکی لذت ببرند.

دنیای جذاب Red Dead Redemption و داستان‌های جذاب آن آثاری بر کاربران گذاشته که هرگز از خاطر آن‌ها بیرون نخواهند رفت و تلاش برای ارائه نسخه‌ای با کیفیت از یکی از شخصیت‌های مهم دنیای این بازی در ماینکرفت، گواهی بر همین موضوع است. علاوه بر آن باید بار دیگر از توسعه دهندگان بازی ماینکرفت برای قرار دادن ابزار مورد نیاز به منظور شکوفایی خلاقیت کاربران خلاق تشکر کرد.

جان مارستون بلوکی از این پس به فهرست بلند بالای سازه و شخصیت‌های زیبا و بی نظیر در دنیای بلوکی ماینکرفت می‌پیوندد. خوشبختانه طرفداران میلیونی ماینکرفت هرگز متوقف نشده و شکی نیست که در آینده نه چندان دور باید منتظر انتشار شخصیت‌های بیشتر از بازی‌های مختلف در این دنیای بلوکی جذاب باشیم.

بازی ماینکرفت در زمان انتشار این مطلب برای تمام پلتفرم‌های مدرن موجود بوده و شما به راحتی می‌توانید به تجربه این بازی دوست داشتنی بپردازید. نظر شما چیست؟ شما تا به حال با اسکین چه شخصیت‌های مهمی در دنیای ماینکرفت روبرو شده و دوست دارید کدام شخصیت‌های مهم به صورت رسمی یا غیر رسمی وارد جهان این بازی شوند؟ نظر خود را درباره جان مارستون در ماینکرفت با ما به اشتراک بگذارید.

 

در پایان، لازم به ذکر است بازی ماینکرافت برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و سیستم عامل گوشی هوشمند در دسترس قرار دارد و برای تجربه این اثر به صورت آنلاین می‌توانیداز طریق دکمه زیر وارد سرور‌های کراس پلتفورم ماینکرفت لانچر گیم آپ شوید. 

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا