جیمز گان نسبت به تعطیلی نمایشگاه SDCC 2020 واکنش نشان داد

تعطیلی یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های صنعت سرگرمی قطعا به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است

تعطیلی نمایشگاه SDCC 2020

جیمز گان کارگردان فیلم‌ مورد انتظار The Suicide Squad و سری Guardians of the Galaxy نسبت به تعطیلی نمایشگاه SDCC 2020 واکنش نشان داد.

نمایشگاه San Diego Comic Con اگر بزرگ‌ترین نباشد، قطعا یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه‌های سراسر جهان با محوریت سرگرمی است. هر ساله در این نمایشگاه آثار جدید در حوزه‌ی کمیک، سینما، تلویزیون و ویدیوگیم نمایش داده می‌شوند که میلیون‌ها نفر را در دنیا به خود جذب می‌کنند. این نمایشگاه به مدت پنجاه سال در سن دیگوی کالیفرنیا برگزار شده است، اما امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا برای اولین بار شاهد برگزاری آن نیستیم.

این اتفاق قطعا نه تنها برای طرفداران و مخاطبان، بلکه برای افراد فعال در صنعت سرگرمی هم خوشحال‌کننده نیست. جیمز گان که او را بیشتر با کارگردانی فیلم‌های Guardians of the Galaxy می‌شناسیم و همین حالا به جز قسمت سوم، روی فیلم The Suicide Squad هم کار می‌کند، در توییتر واکنش خود را نسبت به تعطیلی نمایشگاه SDCC 2020 بیان کرده است.

این کار درست برای انجام دادن است، من هنوز ناراحتم که درباره‌ی لغو شدن SDCC امسال می‌شنوم. دلم برای تمام شما تنگ خواهد شد. ما به عنوان خالقان، استودیوها و ناشران، باید راه‌هایی پیدا کنیم تا محصول را از روش‌های دیگری به شما طرفداران برسانیم.

اما در این شرایط راه و چاره چیست؟ به لطف وجود اینترنت، به احتمال بسیار زیاد شرکت‌هایی که قصد داشتند در کامیک‌کان امسال حضور یابند، به صورت دیجیتالی محتواهای خود را در دسترس قرار می‌دهند. شاید پنل‌های دیجیتال و از خانه یا حتی انتشار تریلر و فوتیج‌ها در سطح اینترنت. باید دید که شرکت‌هایی چون دیزنی، برادران وارنر و امثال آن‌ها چه برنامه‌ای برای آینده خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا