#مهسا_امینی

جیمز گان با نظر کارن گیلان در رابطه با سریال GOTG Holiday موافق است

محافظان کهکشان در تعطیلات!

جیمز گان با نظر کارن گیلان در رابطه با سریال GOTG Holiday موافق است نرگس کریمی پور ۰ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ مارول
سریال GOTG Holiday

جیمز گان (James Gunn) کارگردان مشهور و موفق ژانر ابرقهرمانی در رابطه با نظر کارن گیلان (Karen Gillan) در مورد سریال GOTG Holiday اظهار نظر کرده و عنوان داشته است که به عقیده او نیز این اثر بهترین پروژه‌ای بوده که او وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته است. 

کارن گیلان بازیگر نقش نبیولا در فرنچایزر محافظان کهکشان در رابطه با سریال The Guardians of the Galaxy Holiday Special عنوان کرده است که این سریال بهترین اثری است که جیمزگان تا امروز کارگردانی کرده است. کارن گیلان و جیمز گان هردو در سال ۲۰۱۴ وارد دنیای سینمایی مارول شدند و تا به امروز تاثیر پررنگی در روند شرح خط داستانی دنیای سینمایی مارول داشته‌اند. نبیولا که خواهر ناتنی گامورا بوده و دختر تانوس به حساب می‌آید، شخصیتی بود که در اصل باعث شد تانوس از نقشه گروه انتقام‌جویان باخبر شده و به زمین بازگردد و در نتیجه اتفاقات فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی رقم بخورد. 

جیمز گان و کارن گیلان هردو در آینده‌ای نزدیک و با انتشار فیلم محافظین کهکشان ۳ به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردند. در طی یک سال گذشته، جیمز گان کمی از استودیو مارول فاصله گرفته بود و به کارگردانی آثار دنیای توسعه یافته دی‌سی از جمله فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker پرداخت. با این حال او در آینده دو پروژه جالب توجه با استودیو مارول دارد و فرنچایز The Guardians of the Galaxy را باری دیگر زنده خواهد کرد. 

پروژه The Guardians of the Galaxy Holiday Special اولین اثر دنیای سینمایی مارول است که مخصوص تعطیلات ساخته شده. این سریال که پیش از اکران فیلم GOTG Vol. 3 توسط دیزنی پلاس منتشر خواهد شد، طرفداران مارول را به شدت هیجان‌زده کرده است. اخیرا کارن گیلان در مصاحبه خود با رسانه screenrant عنوان کرده است که اگر چه او هنوز موفق نشده سریال ویژه تعطیلات جیمز گان را ببیند اما به نظر او این اثر ممکن است بهترین اثری باشد که جیمز گان تا کنون ساخته. 

جیمز گان نیز به گفته کارن گیلان واکنش نشان داده و در صفحه توییتر خود پستی را منتشر کرده و در آن عنوان کرده است که:

موافقم، من هر هفته لحظه شماری می‌کنم تا به سراغ برداشت‌های جدیدی که ادیتورمون  Greg برم و اونارو ببینم.

فیلم محافظان کهکشان ۳ در تاریخ ۵ ماه می سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد و سریال GOTG Holiday این سری نیز در تعطیلات سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس منتشر خواهد شد و به نظر می‌رسد که اطلاعات جالبی را از این فرنچایز به مخاطبین می‌دهد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا