آیا Shadow Warrior جدیدی در راه است؟

در رویداد دیجیتالی دیوالور اتفاقات جالبی میافتد

سری Shadow Warrior

حساب توییتر رسمی Shadow Warrior پستی منتشر کرده که احتمال رونمایی از بازی جدید این سری جذاب را خبر می‌دهد.

آخرین نسخه‌ی سری Shadow Warrior نزدیک به ۴ سال پیش تحت عنوان Shadow Warrior 2 برای پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال خوبی هم دریافت کرد. توسعه‌دهندگان این بازی یعنی استودیوی Flying Wild Hog، آن را در سبک اول شخص تیراندازی ساختند و در نهایت شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) آن را عرضه کرد.

به‌تازگی صفحه‌ی رسمی توییتر Shadow Warrior پستی منتشر کرده که باعث هیجان طرفداران این سری شده است.

تیزر تریلری در دست ساخت است. لطفا سکوت را رعایت کنید!

با توجه به این‌که استودیوی دیوالور، رویداد سالانه‌ی دیوالور دایرکت را در ۲۱ تیر اجرا می‌کند، احتمال دارد تریلری از بازی جدید Shadow Warrior در این رویداد نمایش داده شود. بعد از لغو رویداد E3 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا، برخی از استودیوها و شرکت‌های صنعت بازی‌های ویدیویی تصمیم گرفتند به طور مستقل برنامه‌های خود را در قالب کنفرانس آنلاین برگزار کنند. استودیوی دیوالور دیجیتال به پخش ویدیو‌های از پیش ضبط شده‌ی عجیب‌ و غریب طی رویداد E3 مشهور شده است. با توجه به لغو شدن بزرگ‌ترین رویداد گیمینگ سال، دیوالور دیجیتال قرار است رویداد مستقلی را به صورت جداگانه برگزار کند.

رویداد دیجیتالی دیوالور در ۲۱ تیر امسال (مصادف با ۱۱ ژوئیه) برگزار می‌شود و احتمالا Shadow Warrior جدید طی آن معرفی می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا