#مهسا_امینی

هزینه‌ی آپگرید کارکتر در Diablo Immortal تا چه حدی سنگین است؟

آپگرید میلیاردی!

هزینه‌ی آپگرید کارکتر در Diablo Immortal تا چه حدی سنگین است؟ نریمان هروی ۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
آپگرید کارکتر در Diablo Immortal

شما برای آپگرید کارکتر در Diablo Immortal باید هزینه‌ی زیادی بپردازید و آپگرید کامل کارکتر برای شما ۸۸ هزار پوند آب می‌خورد!

شما باید ۸۸ هزار پوند معادل ۱۱۰ هزار دلار و یا حدود ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومان برای آپگرید کامل کارکتر خود در بازی Diablo Immortal بپردازید. بنا بر گزارشی، برای رسیدن به بالاترین سطح در بازی Diablo Immortal باید بیش از ۱۰۰ هزار دلار پرداخت کرد و این مسئله از هر زاویه‌ای عجیب به نظر می‌رسد.

بازیکنان در بازی Diablo Immortal سه اصل برای پیشرفت در بازی دارند که عبارتند از سطح تجربه، سطح تجهیزات و الماس‌های لجندری. دو اصل اول در همه‌ی بازی‌های RPG مرسوم هستند ولی جمع کردن الماس‌های لجندری به دلیل فرایند دریافت آنان، می‌تواند بسیار گران باشد. حالا هم به نظر می‌رسد که بازیکنان نمی‌توانند آنان را بدون پرداخت هزینه به دست آورند.

همچنین به دلیل این که الماس‌های لجندری را نمی‌توان مستقیم خریداری کرد، بازیکنان برای آپگرید کارکتر در Diablo Immortal مجبورند که Legendary Chest یا لوت باکس خریداری کنند و امیدوار باشند که این الماس‌های لجندری را به وسیله‌ی آنان دریافت کنند.

بازی Diablo Immortal در رویداد BlizzCon سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شد. رویداد‌های این بازی بین وقایع نسخه‌ی ۲ و ۳ این فرنچایز رخ می‌دهند. همان‌گونه که می‌دانید این بازی F2P یا رایگان است ولی برای آپگرید کارکتر در Diablo Immortal باید هزینه‌هایی را پرداخت نمایید. همچنین جالب است بدانید که این بازی به دلیل استفاده از لوت باکس‌ در کشور‌های بلژیک و هلند عرضه نشده است.

سخنگوی اکتیویژن بلیزارد گفته که:

بازی Diablo Immortal در بلژیک و هلند موجود نخواهد بود و همچنین در ریجن‌های بلژیک و هلند Google Play و Battle.net حضور نخواهد داشت. بنا بر تصمیماتی که در این ۲ کشور گرفته شده، این بازی در این کشور‌ها موجود نخواهد بود.

بازی Diablo Immortal در حال حاضر برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موبایل Android و IOS و کامپیوتر در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد هزینه‌ی آپگرید کارکتر در Diablo Immortal چیست؟ شما تا الان هزینه‌ای برای آپگرید کارکتر خود در این بازی پرداخته‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا