فن آرت مرد آهنی جان استاموس را در قامت تونی استارک بعدی نشان می‌دهد

فن‌آرتی که ثابت می‌کند استاموس باید آیرون‌من سوپریور باشد

فن آرت مرد آهنی جان استاموس را در قامت تونی استارک بعدی نشان می‌دهد سید مصطفی نخلی ۱۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ سینمای جهان
فن آرت مرد آهنی

اخیرا طرفداران دنیای سینمایی مارول فن آرت جدیدی از مرد آهنی منتشر کردند که بازیگر دیگری را به‌جای رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) در نقش تونی استارک بعدی نشان می‌دهد.

حماسه ولتی‌ورس دنیای سینمایی مارول به‌خوبی پیش می‌رود، فقط معلوم نیست که آیا شخصیت‌هایی از بازه زمانی متفاوت در این حماسه حضور دارند یا خیر. پیش از این مشخص شده بود که ریری ویلیامز در لباس آیرون هارت (Ironheart) قرار است میراث تونی استارک یا همان مرد آهنی (Iron Man) خودمان را در دنیای سینمایی مارول ادامه دهد. همچنین این کاراکتر همراه با دان چیدل (Don Cheadle)، بازیگر نقش جیمز رودز (James Rhodes) در سریال بعدی دیزنی پلاس با نام Armor Wars حضور خواهند داشت. اما از زمانی که فیلم دوم Doctor Strange در سال ۲۰۱۹ معرفی شد، بسیاری از طرفداران و مخاطبان MCU یک سری تئوری‌های جالب درباره مرد آهنی بعدی ارائه دادند.

وقتی دومین تریلر فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness منتشر شد، تعداد زیادی از کاربران اینترنت و فضای مجازی احتمال دادند که شخصیت مرد آهنی سوپریور (Superior Iron Man) در این فیلم حضور پیدا خواهد کرد. البته در حقیقت باید لاشانا لینچ (Lashana Lynch) در نقش مونیکا رمبو (Monica Rambeau)، نوع دیگر کاپیتان مارول در زمین-۸۳۸ را در این فیلم بازی می‌کرد، ولی در طول فیلم هیچ اثری از این کاراکتر مشاهده نمی‌کنیم. با این حال، طرفداران تئوری‌های گفته شده درباره حضور مرد آهنی سوپریور را گسترش دادند و آرت‌هایی مرتبط به این موضوع طراحی کردند. بسیاری از این فن‌‌آرت‌ها تام کروز (Tom Cruise) را در قامت مرد آهنی بعدی نشان می‌داد، اما بازیگر دیگری که طرفداران خواستار ایفای او در نقش آیرون‌من شدند و آرت‌هایی نیز از او طراحی کردند، جان استاموس (John Stamos) بازیگر فیلم Big Shot است.

 ساموئل شوو، طراح و گرافیک‌کار با انتشار فن‌ آرت جان استاموس در نقش تونی استارک جهان موازی، این خواسته طرفداران را به واقعیت بدل کرد. ساموئل در آرت خود استاموس را با استایل همشگی تونی استارک رابرت داونی جونیور به‌تصویر کشیده است. طراحی این فن آرت به اندازه‌ای خوب بود که باعث شد تعداد متعددی از طرفداران را برای ایفای نقش این بازیگر در لباس تونی استارک قانع کند. در ادامه می‌توانید این فن‌آرت جذاب را مشاهده کنید:

استاموس سابقه بازیگری در فیلم‌های Born To Ride، Full House و Big Shot به‌همراه دارد و با بازی بی‌نقص خود در این فیلم‌های نام برده شده ثابت کرده که بازیگری توانا و ماهری است. به جرائت توانایی بازیگری جان استاموس نسبت به تام کروز برای ایفای نقش تونی استارک بعدی بیشتر است. بنابراین استاموس یکی از بهترین و مناسب‌ترین کاندیدها برای بازی در نقش نسخه دیگر مرد آهنی خواهد بود. به‌علاوه اخیرا شایعات متعددی مبنی بر این‌که آیرون‌من سوپریور در پروژه‌های آینده دنیای سینمایی مارول حاضر می‌شود، وجود دارد. اگر این مسئله موثق باشد پس به احتمال زیاد این کاراکتر را در فیلم Avengers: The Kang Dynasty یا Secret Wars مشاهد می‌کنیم.

نظر شما درباره فن آرت جدید مرد آهنی چیست؟ آیا جان استاموس بهترین انتخاب برای بازی در نقش آیرون‌من سوپریور است یا تام کروز؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا