تماشا کنید:‌ ویدیوی جعبه‌گشایی سری آیفون ۱۵

با عرضه‌ی رسمی سری آیفون ۱۵ به بازار حالا شاهد انتشار ویدیوی جعبه‌گشایی این گوشی‌ها هستیم که محتویات درون جعبه‌ی‌ آن‌ها را نشان می‌دهد.

اپل در تاریخ ۳۱ شهریور (۲۲ سپتامبر) سری آیفون ۱۵ را رسما برای خرید در دسترس کاربران نقاط مختلف جهان قرار داد. این گوشی‌ها در چهار مدل استاندارد، پلاس، پرو و پرو مکس در دسترس قرار دارند که مشابه سیاست سال گذشته‌ی اپل است. به تازگی هم ویدیوی جعبه‌گشایی سری آیفون ۱۵ منتشر شده که در بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید.

در این ویدیو یک فیلمبردار با نام دن پاربرا گوشی آیفون جدید خود را در کانال یوتیوبی‌اش جعبه‌گشایی می‌کند تا بدین ترتیب  از محتویات درون جعبه‌ی سری آیفون ۱۵ به شکل رسمی باخبر شویم. در این ویدیو می‌توانیم ببینیم که رنگ آبی و خاکستری تیتانیومی درون دست بسیار زیبا به نظر می‌رسند. البته گوشی که فیلم‌بردار یادشده جعبه گشایی کرده آیفون ۱۵ مشکی است که با پنل پشتی مات، فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد.

اپل حالا با طراحی منحنی گوشه‌ها، کاری کرده که در دست گرفت آیفون‌های جدید به مراتب راحت‌تر از قبل باشد. علاوه بر این‌ها، استفاده از فلز تیتانیوم (در مدل‌های پرو) هم مزید بر علت شده تا نه تنها شاهد افزایش مقاومت در برابر ضربه و خط و خش باشیم بلکه وزن گوشی هم به شکل قابل توجهی کمتر شده است.

در رابطه با نمایشگر آیفون ۱۵ که در این ویدیوی جعبه‌گشایی هم به آن اشاره شده، باید بگوییم حالا با پنلی طرف هستیم که روشنایی بسیار بیشتری از نسل قبل دارد. البته مدل‌های پرو و پرو مکس روشنایی حداکثری به مراتب بیشتری در مقایسه با مدل‌های استاندارد و پلاس دارند که باعث می‌شود گوشی زیر نور خورشید هم کارایی‌اش را کاملا حفظ کند.

در رابطه با جعبه گشایی سری آیفون ۱۵ باید بگوییم هیچ یک از این محصولات درون بسته‌بندی خود با شارژر عرضه نمی‌شوند که یعنی کاربر باید برای تأمین شارژر این گوشی‌ها به فروشگاه‌های معتبر مراجعه شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا