هریسون فورد برای حضور در فیلم ایندیانا جونز ۵ هیجان‌زده است

«ایندیانا جونز با من می‌میرد!»

فیلم ایندیانا جونز ۵

فرایند ساخت فیلم ایندیانا جونز ۵ به زودی آغاز می‌شود و تعدادی از دست‌اندرکاران آن از جمله هریسون فورد، نسبت به این اتفاق ابراز خشنودی کرده‌اند.

کتلین کندی، رئیس استودیوی Lucasfilm در جریان رویداد بفتا که روز گذشته برگزار شد، تایید کرد که روند تولید قسمت پنجم مجموعه‌ی دوست‌داشتنی ایندیانا جونز در جریان است. کندی در مصاحبه با بی‌بی‌سی از ادامه یافتن ماجراجویی‌های ایندیانا جونز پس از ماجراهای فیلم «قلمرو جمجمه‌ی کریستالی» خبر داده و بدین ترتیب خبری از ریبوت این مجموعه در فیلم جدید نخواهد بود. او همچنین بازگشت هریسون فورد را تایید کرده و اذعان داشته که فورد نمی‌تواند بیشتر از این برای بازگشت در این نقش صبر کند. حضور فورد در این فیلم از زمان انتشار اولین اخبار مربوط به آن محرز شده بود و خوشبختانه، استیون اسپیلبرگ نیز بار دیگر سکان کارگردانی را در این مجموعه به دست خواهد گرفت. اسپیلبرگ پیش‌تر در این باره گفته بود:

تنها یک بازیگر قرار است نقش ایندیانا جونز را بازی کند و آن هم هریسون فورد است.

فورد هم اظهار نظرات مشابهی داشته و حتی اذعان داشته که ایندیانا جونز با او به گور خواهد رفت! او در پاسخ به پرسشی مبنی بر بازیگر بعدی این نقش پس از او گفته:

هیچکس قرار نیست ایندیانا جونز باشد. متوجه نیستید؟ من ایندیانا جونز هستم. وقتی من بمیرم، او هم می‌میرد. خیلی ساده است.

دیوید کوپ (پارک ژوراسیک، ماموریت غیرممکن) در حال حاضر روی فیلمنامه کار می‌کند اما هنوز هیچ جزئیاتی از داستان فیلم مشخص نیست. به غیر از حضور فورد، می‌دانیم که شیا لبوف قرار نیست بازی در نقش مات ویلیامز، پسر ایندیانا جونز را تکرار کند. از سایر تیم بازیگری فیلم ایندیانا جونز ۵ اطلاعاتی در دست نیست. پیش‌تر قرار بود اردیبهشت/خرداد سال آینده تاریخ اکران فیلم باشد اما برنامه‌های شلوغ دیزنی موجب شد انتشار فیلم تا ۲۰ خرداد ۹۹ عقب بیافتد. فیلمبرداری از ماه آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا