چگونه به منطقه The Glow فورتنایت سفر کنیم؟

راهنمای سخت‌ترین چالش این هفته

منطقه The Glow فورتنایت

به تازگی بازی فورتنایت مجموعه جدیدی از چالش‌ها را دریافت کرده است. یکی از این چالش‌ها بسیار دشوار است و بازیکنان برای تکمیل آن باید به منطقه The Glow فورتنایت سفر کنند.

هر هفته ماموریت‌های هیجان‌انگیز و جدیدی به بازی اضافه می‌شوند که بازیکنان برای به دست آوردن XP بیشتر باید آن‌ها را تکمیل کنند. این موضوع به بازیکنان کمک می‌کند تا رتبه بتل پس (Battle Pass) خود را بالا ببرند، که به نوبه خود می‌تواند برای باز کردن قفل موارد تزئینی و اسکین‌ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده شود. همچنین این ماموریت‌های هفتگی بازیکنان را ملزم می‌کنند تا از برخی مکانیک‌ها یا آیتم‌های جدید اضافه شده و یا موجود در بازی استفاده کنند و در نهایت راهی سرگرم‌کننده برای کشف مواردی که بازی ارائه می‌دهد هستند.

چالشی که در این هفته بازیکنان در آن با مشکلاتی روبرو هستند چالشی با نام (در منطقه Groovy Grove یا Fungi Farm فرود بیایید و در یک مسابقه به The Glow سفر کنید) است. قسمت اولیه چالش بسیار ساده است چرا که تنها کاری که باید انجام دهید این است که در منطقه Groovy Grove یا Fungi Farm قرار بگیرید. برای اینکار می‌توانید سوار اتوبوس جنگی شوید و درست قبل از رسیدن به این دو مکان پیاده شوید. شما می توانید یکی از این دو محل را انتخاب کنید، هیچ محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد، اما توصیه می‌شود که به محل دوم Fungi Farm بروید زیرا کمتر شلوغ است و کارتان برای زنده ماندن در آنجا راحت‌تر خواهد بود.

منطقه The Glow
The Glow

هنگامی که در این مکان‌ها قرار می‌گیرید شاید به نظرتان آید که منطقه The Glow درست روبروی آن‌ها قرار دارد، اما اینطور نیست و شما برای رسیدن به این منطقه باید سعی کنید مدت زمان بیشتری در لوکیشن دقیق The Glow درست در غرب چهارراه Coney و در قسمت شرقی دریاچه Loot است.

هنگامی که نوبت به رسیدن به منطقه The Glow فورتنایت رسید بهترین استراتژی می‌تواند این باشد که به طور کامل از مناطق Reality Falls و Greasy Grove در راه خود اجتناب کنید. چرا که در این لوکیشن‌ها درگیری‌ها زیاد است و تنها مانع شما برای تکمیل این چالش مرگ است. بنابراین بهتر خواهد بود اگر مطمئن شوید که از حضور در کنار بازیکنان دیگر دوری می‌کنید. شما همچنین می توانید از یک قایق برای سفر در دریاچه Loot استفاده کنید، اما با توجه به اینکه پوشش زیادی برای دفاع از خود ندارید، این راه هم کمی خطرناک است.  در آخر هنگامی که به The Glow رسیدید چالش موجود را تکمیل کنید و جوایز را دریافت کنید.

نظر شما درباره این چالش چیست؟ آیا موفق به گذراندن آن شده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا