فصل چهارم Fortnite – Chapter 2: چگونه اسکین بلک ویدو را به دست بیاوریم؟

دور جدیدی از رقابت‌های Super Series آغاز شده است

اسکین بلک ویدو

شرکت اپیک گیمز اخیرا از جدیدترین رقابت‌های Marvel Knockout Super Series رونمایی کرده که پاداشش، اسکین بلک ویدو است.

حدودا یک ماه پیش بود که اپیک گیمز از Marvel Knockout Super Series در فورتنایت رونمایی کرد که شامل چهار رقابت در Marvel Knockout Limited Time Mode می‌شود. اولین رقابت همان موقع برگزار شد و تیم‌های برنده اسکین دردویل را به عنوان جایزه دریافت کردند. این آیتم بعدها به فروشگاه داخل بازی اضافه شد تا کاربران علاقه‌مندان با پرداخت واحد پولی آن را خریداری کنند. یک هفته‌ی پیش، دومین رقابت Super Series برگزار شد و افرادی که توانستند بیشترین امتیاز را در هر منطقه به دست بیاورند، پوسته‌ی گوست رایدر را هدیه گرفتند. حالا هم نوبت به سومین رقابت رسیده است.

اپیک گیمز اخیرا از سومین رقابت Marvel Knockout Super Series رونمایی کرده که پاداش آن، اسکین بلک ویدو است. بسیاری از مخاطبان عام، ناتاشا رومانف را با لباس مشکی‌رنگش می‌شناسند اما او دارای لباس سفید رنگ هم است که نخستین بار در کمیک بوک Black Widow: Deadly Origin محصول سال ۲۰۱۰ میلادی معرفی شد. تیم توسعه‌ی Fortnite در اپیک گیمز بنا به دلایلی ترجیح داد لباس سفید رنگ را به عنوان هدیه انتخاب کند. جدا از این موارد، دو سوال مهم وجود دارد که باید به آن‌ها پاسخ داد: سوال یک، رقابت‌ها از چه زمانی آغاز می‌شود؛ سوال پایانی، رقابت چه قوانینی دارد؟

در پاسخ به اولین سوال باید گفت Black Widow Cup در تاریخ ۱۱ نوامبر، یعنی امروز آغاز می‌شود. در پاسخ به سوال دوم هم باید گفت شما و یکی از دوستانتان باید تیمی دونفره تشکیل داده و طی مدت سه ساعت، در ۱۰ رقابت شرکت مربوط به Black Widow Cup شرکت کنید. طبیعتا، هر چه تعداد کشته‌ها بیشتر و رتبه‌هایتان هم بهتر باشد، امتیاز بیشتری به دست می‌آورید. اگر امتیاز شما مقداری باشد که در لیست تیم‌های برتر قرار بگیرید، اسکین بلک ویدو و یک کوله پوشتی مشکی رنگ به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید، هر منطقه رتبه‌بندی مستقل به خود را دارد تا شانس بهره بردن از هدیه‌های در نظر گرفته‌شده بیشتر شود. در ادامه می‌توانید نحوه‌ی امتیاز دهی را مشاهده کنید:

  • رتبه‌ی اول: ۲۵ امتیاز
  • رتبه‌ی دوم: ۱۰ امتیاز
  • رتبه‌ی سوم و چهارم: ۵ امتیاز
  • رتبه‌ی پنجم الی هشتم: ۳ امتیاز
  • رتبه‌ی نهم الی شانزدهم: یک امتیاز

چند نکته پیرامون شرکت در رقابت Black Widow Cup وجود دارد که در ادامه نگاهی به مهم‌ترین‌شان می‌اندازیم:

  • تمامی کاربرانی که می‌خواهند در رقابت‌ها شرکت کنند باید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کرده باشند.
  • نام کاربر یا تیم نباید با اپیک گیمز یا دیگر نام‌های مرتبط با این شرکت از جمله فورتنایت هیچ گونه ارتباطی داشته باشد. در غیر اینصورت، عوامل ناظر اجازه‌ی تغییر را خواهند داشت.
  • کاربرانی که قصد دارند در رقابت شرکت کنند باید سطح ۳۰ یا بالاتر باشند.
  • افرادی که از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS استفاده می‌کنند قادر به شرکت در رقابت نخواهند بود.
  • در صورتی که قوانین رقابت‌ها مانند عدم استفاده از نرم‌افزارهای چیت نقض شود عواقب جبران‌ناپذیری عواقب جبران‌ناپذیری در انتظار کاربر قرار خواهد داشت؛ برای مثال، می‌توان به از دست دادن امتیاز کسب شده در رقابت اخیر یا رقابت‌های آینده اشاره کرد.

Marvel Knockout Super Series را می‌توان نسخه‌ی متفاوت Operation: Knockout دانست که قبلا معرفی شده بود. در آن رقابت‌ها، سه کاربر یک تیم تشکیل داده و در حالی که دارای قدرت‌های فراطبیعی ابرقهرمانان مارولی بودند باید به رقابت می‌پرداختند. طبیعتا جوخه‌های دشمن هم دارای قدرت‌های فراطبیعی ابرقهرمانان بودند تا رقابت منصفانه‌ای صورت بگیرد. بیشترین تعداد کشته‌ها، تیم برنده را در آن رقابت‌ها تعیین می‌کرد.

اگرچه اپیک گیمز هنوز تایید نکرده اما می‌توان انتظار چند روز پس از پایان Black Widow Cup، اسکین بلک ویدو به فروشگاه Fortnite اضافه شود تا کاربران بتوانند با پرداخت واحد پولی داخل بازی آن را خریداری کنند. در ضمن، فراموش نکنید چهارمین رقابت Marvel Knockout Super Series در تاریخ ۲۸ آبان (مصادف با ۱۸ نوامبر) برگزار می‌شود. در حال حاضر نمی‌دانیم این رقابت با محوریت کدام یک از ابرقهرمانان یا ابرشرورهای مارول برگزار می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است فورتنایت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های تلفن همراه منتشر شده است. نسخه‌های نسل نهمی هم همزمان با عرضه‌ی کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. مطابق انتظار، نسخه‌های جدید نه تنها از بارگذاری سریع‌تری بهره می‌برند، بلکه دارای جلوه‌های بصری بهتری هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا