دهکده های ماینکرفت - Minecraft
1%
  • 0/10

چگونه دهکده های ماینکرفت در منطقه صحرایی را پیدا کنیم؟

سه روش ساده، معمولی و سخت!

چگونه دهکده های ماینکرفت در منطقه صحرایی را پیدا کنیم؟ ۱۱ ۰۸ دی ۱۴۰۱ راهنما و آموزش کپی لینک

آیا در پیدا کردن دهکده های ماینکرفتMinecraft در مناطق صحرایی بازی به مشکل خورده‌اید؟ پس بهتر است به خواندن این مطلب آموزشی ادامه دهید!

رفتن به دهکده‌های حاضر در بازی Minecraft به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید غذای بیشتری پیدا کنید، پناه بگیرید و ماموریت‌های تازه‌ای را پشت سر بگذارید و در مجموع از بازی خود بیشتر لذت ببرید. همچنین پیدا کردن سایر افراد و شخصیت‌ها در این بخش به شما در تبادل آیتم کمک خواهد کرد. این دهکده‌ها در مکان‌های مختلف داخل بازی پخش شده‌اند، اما برخی مواقع پیدا کردن آن‌ها مقداری سخت خواهد بود؛ بخصوص وقتی که در حالت Survival بازی را تجربه می‌کنید.

در واقع این دهکده‌ها در بیوم‌های مختلف بازی وجود دارند، اما برای پیدا کردن آن‌ها شما نیاز دارید تا ساعت‌ها وقت خود را صرف گشت و گذار در منطقه مورد نظر باشید. به همین ترتیب، در ادامه به شما نشان می‌دهیم که به صورت جزئی، چگونه در مناطق صحرایی بازی Minecraft به دنبال دهکده‌ها باشید و آن‌ها را پیدا کنید.

چند راه ساده برای پیدا کردن دهکده های ماینکرفت در منطقه صحرا

پیدا کردن دهکده های ماینکرفت در صحرا به دلایلی از بقیه مناطق، برای افرادی که تازه بازی را شروع کرده‌اند بهتر است؛ به نحوی که شما در این مکان امنیت بیشتری دارید، به حیوانات دسترسی راحت‌تری خواهید داشت و عملا با چند ترفند ساده می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. در ادامه چند راه و روش برای پیدا کردن این دهکده‌ها را خواهید دید.

۱. استفاده از دستور Locate

پیدا کردن دهکده‌ها با این حرکت واقعا به یک کار بسیار ساده تبدیل خواهد شد. تنها کافیست تا با زدن دکمه T روی پلتفرم رایانه شخصی، چت بازی Minecraft را باز کنید. سپس عبارت /locate structure minecraft:village_desert را دقیقا به همین شکل تایپ کرده و وارد کنید. حال صبر کنید تا موقعیت نزدیک‌ترین دهکده برای شما نمایش داده شود؛ به همین راحتی!

در نظر داشته باشید که این دستور فقط برای منطقه صحرا کار می‌کند و برای استفاده از آن، ابتدا خود باید وارد این منطقه شوید. همچنین دقت کنید که حروف عبارت مورد نظر همه کوچک هستند و فضای خالی و خط بین آن‌ها باید دقیق رعایت شود.

۲. استفاده از آنالیزور سیدها

پیدا کردن سیدها در بازی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک قدم به یافتن دهکده های ماینکرفت نزدیک‌تر شوید. اما برای این کار لازم است تا صفحه چت بازی را با دکمه T اجرا کرده و عبارت /seed را تایپ و وارد کنید. با انجام این کار، شما سید نقشه خود را پیدا خواهید کرد و می‌توانید پس از آن، از سایت‌های بسیاری مانند https://www.chunkbase.com برای پیدا کردن روستاها استفاده کنید.

این روش برای شما تمامی سیدها و موقعیت تقریبی دهکده های ماینکرفت را نشان خواهد داد، اما به قیمت اینکه باید مقدار زیادی در سایت مورد نظر و سایر ابزارهای موجود در اینترنت، به دنبال تنظیمات درست بگردید! با این حال اگر در بازی کمی حرفه‌ای باشید و مدتی با این ابزار کار کنید، رفته رفته به آن عادت خواهید کرد.

۱. راه سخت: بگردید!

این روش واقعا مخصوص افرادی است که ساعت‌ها وقت دارند تا در جهان بازی بزرگی مانند Minecraft بگردند و ماجراجویی کنند. این مورد برای بازیکنان بهترین تجربه را به دنبال خواهد داشت، اما در ازای آن باید ساعت‌ها از عمر خود را صرف پیدا کردن دهکده‌ها و آیتم کنید.

با این وجود، برخی روش‌ها حتی برای سریع‌تر پیدا کردن دهکده های ماینکرفت در این متود هم وجود دارد؛ طوری که برای مثال،‌ شما می‌توانید از جریان آب برای پیدا کردن دهکده‌ها استفاده کنیدو با دنبال کردن رودخانه‌ها و خط آب، قاعدتا به یک روستا و مکان امن خواهید رسید. همچنین در نظر داشته باشید که هنگام رسیدن به یک منطقه جدید، بهتر است که مسیر مستقیم را برای پیدا کردن دهکده‌ها دنبال کنید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments