#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Horizon Forbidden West با محوریت چالش‌ها در غرب ممنوعه (زیرنویس فارسی)

کلی ماموریت فرعی!

در تریلر جدید بازی Horizon Forbidden West (بهمراه زیرنویس فارسی) می‌توانید شاهد چالش‌هایی باشید که سر راه الوی (Aloy)، در غرب ممنوعه قرار می‌گیرند و شما باید او را در داستان جدیدش هدایت کنید!

پس از موفقیت چشمگیر عنوان Horizon Zero Dawn، چند سال بعد حال نوبت به عنوان Forbidden West رسیده است تا در کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 برای خود یکه‌تازی کند. البته این بازی برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و 4 پرو هم در دسترس قرار خواهد گرفت، اما به هر حال تجربه کامل‌تر و حرفه‌ای آن زمانی است که بازی را با کنترلر دوال سنس تجربه کنید.

مکانیزم بازی و محیط آن ظاهرا نسبت به آنچه که در نسخه Zero Dawn دیده بودیم تغییری نکرده، اما غرب ممنوعه در این عنوان جدید، تهدیدهای تازه‌ای دارد که الوی برای نجات خود و مردمانی که دوستشان دارد باید با آن‌ها رو به رو شود. چطور؟ جواب به این سوال را باید در تریلر جدید بازی ببینیم که به تازگی و پس از رویداد State of Play منتشر شده است.

جزئیات تریلر بازی Horizon Forbidden West

در این ویدیو جدید از گیم پلی بازی، اول از همه راوی داستان شما را دعوت می‌کند تا به ماجراجویی در غرب ممنوعه بروید؛ سپس او اظهار می‌کند که در این منطقه، اولین کاری که باید انجام بدهید، این است که با مردمان مختلف آشنا شده و سلاح مختلف و زره درست حسابی برای خود دست و پا کنید. بعد نوبت به تمرین در میدان مبارزه است؛ جایی که با نیزه یا شاید هم هر سلاحی که بخواهید، می‌توانید مقابل یک حریف تمرینی قرار گرفته و تا می‌خورد او را بزنید.

بعد از اینکه مکانیزم بازی را یاد گرفته و آماده شدید، نوبت به شکار واقعی می‌رسد! باید سعی کنید تا درست مثل عنوان قبلی، ماشین‌ها و ربات‌های غول‌آسا یا حتی کوچک دشمن را بزنید و از پای دربیاورید. حال اگر از لاشه این ماشین‌ها قطعه‌های کمیاب پیدا کردید، می‌توانید آن‌ها را به واحد بازیابی ضایعات تحویل داده و در نهایت، یک گجت نو و کاربردی تحویل بگیرید (یا ابزار حاضر خود را ارتقا دهید).

سپس در بازی صحبت از رگالا (Regalla) می‌شود؛ کاراکتری که در تریلر جدید بازی Horizon Forbidden West به عنوان یک تهدید بزرگ معرفی شده و شخصیت منفی داستان خواهد بود. همچنین در ویدیو یک صحنه مکانی به نام Arena که همان میدان مبارزه و مسابقه است هم معرفی می‌شود که در آن، جنگجوهای حرفه‌ای در مقابل دشمنان ماشینی قرار می‌گیرند تا قدرت خود را ثابت کنند؛ و همچنین احتمالا مقداری امتیاز بیشتر یا پول جمع کنند!

در نظر داشته باشید که جزئیات این تریلر متعلق به مراحل فرعی و سیستم ارتقا در بازی هستند و حساب آن‌ها از داستان اصلی جدا خواهد بود. با این حال، اکنون می‌دانیم که پس از اتمام بخش داستانی Horizon Forbidden West، قرار است تا ساعت‌ها سرگرم شویم!

بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۲۹ بهمن (۱۸ فوریه) برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا