آنر تأیید کرد؛ رویداد IFA برلین در تاریخ 10 شهریور برگزار می‌شود

منتظر رونمایی از دو گوشی تاشو باشید

آنر

با تأیید آنر باید منتظر باشیم رویداد بزرگ این شرکت 10 شهریور در نمایشگاه IFA برلین برگزار و از گوشی‌های تاشوی جدید آن رونمایی شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، نمایشگاه IFA برلین باز هم قرار است در هفته‌ی نخست سپتامبر برگزار شود. در طول این نمایشگاه، شرکت‌های زیادی از محصولات خود رونمایی می‌کنند که به آنر هم قطعا یکی از آن‌ها خواهد بود. این شرکت چینی رسما تأیید کرده در نخستین روز سپتامبر یعنی 10 شهریور، رویدادی با نام «Unfold Tomorrow» برگزار و در آن از گوشی‌های تاشوی جدید خود رونمایی خواهد کرد. همچنین در همین رویداد به احتمال زیاد گوشی مجیک V2 برای بازار جهانی رونمایی می‌شود.

در تیزری که آنر منتشر کرده، به نظر می‌رسد یک دستگاه دیگر هم وجود داشته باشد. این یعنی به احتمال بسیار زیاد، این شرکت چینی از دو گوشی تاشو در رویداد یادشده رونمایی خواهد کرد. طبق صحبت‌هایی که با این شرکت شده، ظاهرا یک گوشی با مکانیزم مشابه گلکسی زد فلیپ هم در برنامه‌های زیرمجموعه‌ی سابق هواوی وجود دارد.

در حال حاضر هواوی و موتورولا، تنها رقبای گلکسی زد فلیپ سامسونگ هستند و از آن جایی هم که نماینده‌ی سامسونگ طی چند نسل، ارتقا یافته، عملکردی به مراتب بهتر از آن‌ها دارد. اما انتظار می‌رفت شرکت‌ها به زودی از محصولات خود با مکانیزم مشابه رونمایی کنند که به نظر می‌رسد آنر هم انجام این کار را در دستور کار خود قرار داده است. هرچند شاید در رویداد 10 شهریور شاهد آن نباشیم چون این شرکت می‌خواهد گوشی تاشوی فلیپ آن از سایر گوشی‌های موجود کاملاً متمایز باشد و نمی‌خواهد خیلی عجله کند.

بنابراین، باید منتظر باشیم آنر در رویداد یادشده از دو گوشی تاشو با مکانیزم شبیه به فولد رونمایی کند. با این حال اطلاعات راجع به این موضوع بسیار محدود هستند و باید منتظر بمانیم و ببینیم طی روزهای آتی چه خبرهای بیشتری در این رابطه منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا