انتشار نسخه دموی بازی Phantom Blade Zero در سال ۲۰۲۴

تجربه ۳۰ دقیقه‌ای بازی

دموی بازی Phantom Blade Zero

به گفته استودیوی اس گیم، نسخه دموی بازی Phantom Blade Zero در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد.

اگر خاطرتان باشد، بازی فانتوم بلید زیرو در جریان شوکیس پلی استیشن سال جاری به طور رسمی توسط استودیوی اس گیم معرفی شد؛ اثری که به واسطه نمایش گیم پلی جذاب، مبارزات سریع و محیطی با حال و هوای ژاپن فئودال، حسابی توجه بازیکن‌ها را به خود جلب کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار نقش آفرینی به شمار می‌رود.

در همین راستا که هنوز جزئیات زیادی از داستان و حتی تاریخ عرضه بازی در دسترس نیست، اما ساعاتی پیش تیم سازنده در پیامی رسما اعلام کرد که نسخه دموی بازی Phantom Blade Zero در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه می‌شود. به لطف این نسخه، علاقه‌مندها می‌توانند ۳۰ دقیقه از بازی را به طور رایگان تجربه کنند.

بهتر است بدانید که اتمام بخش داستانی بازی فانتوم بلید زیرو چیزی در حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت به طول می‌انجامد. جدا از بخش داستانی و یک سری ماموریت‌های فرعی، گفته شده که بازی شامل بخش چندنفره نیز خواهد بود که البته هنوز جزئیاتی از این بخش و حالت‌های آن در دسترس نیست.

این عنوان مشابه سایر عناوین نقش آفرینی، دارای جهان نیمه باز بوده که در آن خبری از پیمودن طولانی نیست و از طرفی، بازیکن‌ها با یک بازی کاملا خطی نیز روبه‌رو نیستند. طبق گزارش‌ها، روند ساخت بازی از سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شده بود، اما فرآیند توسعه اصلی آن از سال ۲۰۲۲ میلادی کلید خورده است.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Phantom Blade Zero هنوز تاریخی برای انتشار ندارد. ناگفته نماند عرضه بازی برای کنسول پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به طور رسمی تایید شده، اما سازندگان پیش‌تر اعلام کردند که بازی در انحصار هیچ پلتفرمی نخواهد بود. بدین ترتیب، شاید کاربران ایکس باکس نیز قادر به تجربه این اثر باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا