#مهسا_امینی

اطلاعات افشاشده از حضور مستر چیف در فورتنایت خبر می‌دهند

آیا بعد از کراتوس، نوبت به جان-۱۱۷ می‌رسد؟

حضور مستر چیف در فورتنایت

اگر اطلاعات لو رفته توسط یکی از اکانت‌های توییتری صحیح باشد، کاربران به زودی شاهد حضور مستر چیف در فورتنایت خواهند بود.

اپیک گیمز دو روز پیش از فصل پنجم Fortnite Chapter 2 رونمایی کرد که مطابق انتظار، محتواهای تازه و زیادی را در خود جای داده است. یکی از محتواهای جدید، شخصیت مندلورین بوده که اضافه شدنش به بازی یک اتفاق غیرمنتظره به شمار می‌رود. در حالی که بحث‌ها پیرامون اضافه شدن شکارچی مشهور جنگ ستارگان به اتمام نرسیده بود، گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی به وجود آمد مبنی بر اینکه پوسته‌ی کراتوس به محصول بتل رویال اپیک گیمز خواهد آمد؛ گمانه‌زنی‌هایی که خیلی زود تایید شدند. حالا یک شایعه‌ی دیگر به گوش می‌رسد که در صورت صحت داشتن، می‌تواند غافل‌گیری‌های تیم توسعه را تکمیل کند.

یکی از فعالان توییتری که با نام ShiinaBR – Fortnite Leaks شناخته می‌شود، ساعاتی قبل تصویری را از طریق اکانت خود به اشتراک گذاشت که از حضور مستر چیف در فورتنایت خبر می‌دهد. در حالی که مدت زیادی از انتشار تصویر مورد بحث نمی‌گذشت، حساب کاربری Fortnite: Battle Royale Leaks شایعه‌ی اخیر را تایید و دو تصویر دیگر را هم در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد. طبق تصاویر، پوسته‌ی مستر چیف تنها آیتمی نیست که با محوریت هیلو طراحی شده و به بازی خواهد آمد. پوسته‌های ورتاگ (Warthog) و UNSC Pelican هم به فروشگاه آمده و کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغ مورد نظر، به آن‌ها دسترسی داشته باشند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

با آغاز فصل پنجم رقابت‌های Fortnite Chapter 2 تغییراتی زیادی در بخش‌های مختلف به وجود آورد. تعدادی از تغییرات، روی نقشه اعمال شده و لوکیشن‌های جدیدی مثل Colossal Colosseum را به محیط بازی اضافه کرده‌اند. دیگر مورد، معرفی ماموریت‌هایی تحت عنوان Bounty است. با فعال شدن آن، یک هدف تعیین شده و سپس از کاربر خواسته می‌شود آن را نابود کند. در صورت انجام ماموریت، تعدادی شمش طلا اهدا می‌شود. در ضمن، قابلیت خرید اشتراک هم فعال شده است. به واسطه‌ی آن، نه تنها بتل پس پریمیوم برای کاربر فعال شده، بلکه آیتم‌های اختصاصی و هزار وی-باک دریافت خواهد کرد. معمولا چنین سیاست‌هایی در بازی‌های رایگان (Free-to-Play) مورد استقبال قرار نمی‌گیرند اما بازخوردها به Fortnite Crew تا به اینجای کار مثبت بوده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا