#مهسا_امینی

بازگشت قاتل مخوف در نخستین تیزر Halloween Kills

تقابل شخصیت‌های قدیمی و مایکل مایرز

استودیوهای بلام‌هاوس پروداکشنز و و یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل نخستین تیزر Halloween Kills را از طریق وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشتند.

پس از اینکه ساخت نسخه‌ی بازسازی فرنچایزهای قدیمی به ترندی محبوب در میان استودیوها تبدیل شد، بلام‌هاوس پروداکشنز با همکاری دیگر فعالان این حوزه، Halloween را در اکتبر ۲۰۱۸ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این فیلم با نادیده گرفتن تمامی آثاری که طی دهه‌های گذشته ساخته و اکران شده بودند، دنباله‌ای مستقیم برای قسمت اول این فرنچایز به شمار می‌رفت. جدیدترین ساخته‌ی دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد، بلکه در مقابل بودجه‌ی ۱۰ الی ۱۵ میلیون دلاری خود بیش از ۲۵۵ میلیون دلار فروخت تا ساخت قسمت‌های دوم و سوم در دستور کار قرار بگیرد.

قسمت‌های دوم و سوم که Halloween Kills و Halloween Ends نام‌گذاری شده‌اند، طی مدت زمان کوتاهی چراغ سبز تولید را دریافت کرده و پشت سر هم فیلمبرداری شدند. اولین دنباله قرار بود اکتبر سال جاری میلادی به سینماهای سراسر جهان بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا و بسته بودن سالن‌های تماشای فیلم، اکرانش را تا سال ۲۰۲۱ میلادی عقب انداخته است. این اتفاق همچنین باعث شد برنامه‌ریزی‌های تیم بازاریابی به هم ریخته و علی‌رغم وعده‌ای که داده شده بود، هنوز هم خبری از اولین تریلر کامل نباشد.

استودیوهای بلام‌هاوس پروداکشنز و و یونیورسال پیکچرز اخیرا نخستین تیزر Halloween Kills را منتشر کردند. در بخش‌های پایانی Halloween 2018، سه شخصیت اصلی خانه را به آتش کشیدند تا بدین ترتیب، مایکل مایرز را به کام مرگ بفرستند. صحنه‌ای که پس از تیتراژ پایانی به نمایش درآمد، باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر زنده ماندن قاتل مخوف شد؛ گمانه‌زنی‌هایی که به لطف تیزر تایید شده‌اند. در صحنه‌های ابتدایی ویدیو، مایکل را می‌بینیم که ظاهرا از خرابه‌های ساختمان بیرون آمده و ماسک سوخته‌ی خود را از روی زمین برمی‌دارد. سپس هم شاهد درگیری او و تعدادی از شخصیت‌ها هستیم.

اگرچه نخستین تیزر Halloween Kills سی ثانیه زمان دارد اما نکات مهمی را در خود جای داده است. با توجه به این ویدیو می‌توان مطمئن بود تعدادی از شخصیت‌های قدیمی از جمله لوری استرود با نقش‌آفرینی جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis)، کارن استرود با نقش‌آفرینی جودی گریر (Judy Greer) و آلیسون نلسون با نقش‌آفرینی اندی متیشک (Andi Matichak) بار دیگر در داستان حاضر هستند. همچنین اگر به تزئین خیابان دقت کنید، متوجه می‌شوید قصه در ماه اکتبر (زمان برگزاری جشن هالووین) جریان دارد. جدا از این موارد، خشونت موجود در تیزر و صحنه‌های مرگی که به تصویر کشیده شد، نوید اسلشری را می‌دهد که طرفداران منتظرش هستند.

در انتها لازم به ذکر است Halloween Kills و Halloween Ends به ترتیب برای اکران از تاریخ‌های ۲۳ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۱) و ۲۲ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۴ اکتبر سال ۲۰۲۲) به سینماهای آمریکا خواهند آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا