اطلاعات جدیدی از فیلم جدید اندرو گارفیلد و اسکار آیزاک منتشر شد

با اثری پرستاره مواجه هستیم

فیلم جدید اندرو گارفیلد و اسکار آیزاک

به لطف گزارشی که اخیراً روی خروجی وب سایت What’s on Netflix قرار گرفته، اطلاعات جدیدی از فیلم مشترک اندرو گارفیلد و اسکار آیزاک منتشر شده است.

گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) یکی از فیلمسازان مشهور مکزیکی است که در هالیوود فعالیت داشته و در پرونده هنری‌اش آثار شاخصی مانند هزارتوی پن (Pan’s Labyrinth) و پسر جهنمی (Hellboy) دیده می‌شود. او سال گذشته با نتفلیکس (Netflix) همکاری و انیمیشن Pinocchio را منتشر کرد. دل تورو برای جدیدترین اثرش باز هم به سراغ سرویس استریم آمریکایی رفته است.

نویسنده و فیلمساز مکزیکی برای جدیدترین اثر خود رمان Frankenstein را انتخاب کرده و می‌خواهد اقتباسی از آن را بسازد. رمان مزبور اوایل قرن نوزدهم میلادی منتشر شد و درباره یک دانشمند است که طی آزمایشی موفق می‌شود موجودی هوشمند و انسان نما خلق کند. در ضمن، بازیگران سرشناسی در اثر جدید گیرمو دل تورو حاضر خواهند بود: اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، میان گاث (Mia Goth) و کریستوف والتز (Christoph Waltz).

وب سایت What’s on Netflix در یکی از گزارش‌های اخیر خود به فیلم جدید گیرمو دل تورو پرداخته و جزئیات تازه‌ای را به اشتراک گذاشته است. طبق آنچه در متن آمده، اسکار آیزاک بعنوان هیولا، میا گاث بعنوان عروس هیولا و اندرو گارفیلد هم بعنوان دکتر ویکتور فرانکشتین نقش آفرینی خواهند کرد. نقش کریستوف والتز در این فیلم همچنان نامشخص است.

گیرمو دل تورو چند روز پیش مصاحبه‌ای را با Collider انجام داد و در آن فاش کرد از نخستین باری که فیلم Frankenstein را دید، تصمیم گرفته بود اقتباسش را بسازد. فیلمساز مکزیکی همچنین گفت ۲۰ یا ۱۰ سال پیش نه ابزار کافی برای ساخت چنین پروژه‌ای را داشت، نه به اندازه کافی در زمینه فیلمسازی رشد کرده بود. در ضمن، فیلمبرداری از فوریه سال آینده آغاز خواهد شد.

فیلم جدید اندرو گارفیلد و اسکار آیزاک در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا