شخصیت‌های Guardians of The Galaxy دیگر پس از عنوان بعدی بازنمی‌گردند

آخرین تیم‌آپ نگهبانان کهکشان

شخصیت‌های Guardians of The Galaxy

طبق اعلام رسمی جیمز گان (James Gunn)، ظاهرا شخصیت‌های Guardians of The Galaxy پس از فیلم دنباله بعدی، دیگر هرگز در کنار یکدیگر در قالب تیم نگهبانان کهکشان ظاهر نخواهند شد.

فیلم‌های سری Guardians of The Galaxy طی یک دهه گذشته به عنوان بخشی از دنیای سینمایی مارول عرضه شده‌اند و جیمز گان، کارگردانی این آثار را بر عهده داشته است. در فیلم اول، شاهد جمع شدن شخصیت‌های مختلفی بودیم که هرکدام (به جز راکت و گروت) به دنبال اهداف خاص خود بودند. با این وجود، آن‌ها سر به دست آوردن سنگ قدرت یا همان Power Stone، با یکدیگر مواجه و حتی درگیر می‌شوند. با این وجود، پس از رندانی شدن مجبور می‌شوند تا با همکاری از زندان فرار کنند و همین اولین خشت بنا تیم نگهبانان کهکشان شد.

این تیم در اثر دوم و همچنین دو فیلم آخر از سری Avengers نیز ظاهر شدند تا جهان را با کمک دیگر ابرقهرمانان نجات دهند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که پس از فیلم Avengers: Endgame که این شخصیت‌ها را در کنار یکدیگر دیدیم، آن‌ها همچنان در قالب یک تیم بودند؛ به علاوه اینکه اینبار ثور (Thor) نیز در سفینه آن‌ها حاضر شد! اما آیا این تیم همیشگی خواهد بود؟

سرنوشت شخصیت‌های Guardians of The Galaxy چیست؟

از سال ۲۰۱۷ که خبرهای بسیاری درباره فیلم Guardians of The Galaxy 3 منتشر شده بود، جیمز گان به عنوان کارگردان این اثر سینمایی، چندین بار اظهار کرد که این پایان کار برای او و تیم نگهبانان خواهد بود. در واقع گان گفته بود که GoTG 3 حکم یک پایان‌بندی کامل را داشته و نتیجه‌گیری بر داستان نگهبانان کهکشان خواهد بود. 

حال نیز پس از گذشتن مدت‌ها، باز هم هنگامی که با گان مصاحبه‌ای سر این موضوع صورت گرفته، او باز هم اظهار کرده که بعد از این فیلم، شخصیت‌های Guardians of The Galaxy دیگر در کنار همدیگر ظاهر نمی‌شوند. یا حداقل بهتر است بگوییم دیگر این تیم تشکیل دهنده نگهبانان کهکشان نیستند!

فکر کنم باید اینگونه بگویم که سه فیلم اول سری Guardians of The Galaxy، همگی یک داستان واحد را بازگو می‌کردند که خیلی هم واضح بود. به نظرم این امکان وجود دارد که فیلم Guardians of The Galaxy 4 وجود داشته باشد؛ اما دیگر شبیه به عناوین قبلی نخواهد بود. این فیلم (نگهبانان کهکشان ۴) دیگر با این شخصیت‌ها نیست و داستان یکسانی را (نسبت به فیلم‌های قبلی) بازگو نمی‌کند. حال من نمی‌خواهم که خیلی وارد جزپیات کار بشوم چراکه شامل اسپویل خواهد بود، اما بدانید که این فیلم پایان کار این تیم خواهد بود.

با این حساب، ظاهرا جیمز گان از همان سال ۲۰۱۷ که یکبار اخراج و دوباره برای ساخت این اثر سینمایی استخدام شد، هنوز هیچ تغییری را در کار خود نداده و همه چیز یکسان مانده است؛ یعنی داستان شخصیت‌های حاضر در تیم نگهبانان کهکشان، پس از Guardians of The Galaxy 3 تمام خواهد شد. اما جالب است بدانید که ظاهرا این، پایان کار نگهبانان نیست! بلکه حرف‌های جیمز گان بوی فیلم Guardians of The Galaxy 4 با حضور شخصیت‌های مختلف را می‌دهند.

همچنین لازم به ذکر است که جیمز گان کاملا از اینکه معمولا فیلم‌های سوم سه‌گانه‌ها برای آماده‌سازی فیلم چهارم خیلی خراب می‌کنند نگران است و به همین دلیل تا این حد روی تمام شدن داستان نگهبانان کهکشان اصرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا