#مهسا_امینی

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی جدید GTA Online چه محتویاتی را شامل می‌شود؟

راکستار نورث بالاخره دست به اقدامی زد که همه منتظرش بودند

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی GTA Online

وب سایت فرانسوی Rockstar Mag با انتشار یک مطلب اختصاصی به بزرگ‌ترین به‌روزرسانی GTA Online پرداخت و اطلاعاتی را پیرامونش به اشتراک گذاشت.

Grand Theft Auto V شامل یک بخش چندنفره هم می‌شود که GTA Online نام دارد. کاربر در این حالت کنترل فردی را بر عهده دارد که به تازگی وارد لس سانتوس شده و می‌خواهد با پیمودن پله‌های ترقی یکی پس از دیگری، به بزرگترین و ثروتمندترین جنایتکار شهر تبدیل شود. او در جهان بازی تنها نیست و ۳۰ نفر دیگر هم هدف مشابهی را دنبال می‌کنند. کاربر می‌تواند اتحادی را با آن‌ها شکل داده و ماموریت‌های داخل نقشه را به همراهشان انجام دهد. راکستار نورث به خوبی از این بخش پشتیبانی کرده و ضمن رفع مشکلات گزارش شده، محتویات تازه‌ی بسیاری را برای این بخش تدارک دیده است. از همین رو، با گذشت چند سال همچنان کاربران زیادی دارد.

Rockstar Mag با انتشار یک مطلب اختصاصی به بزرگ‌ترین به‌روزرسانی GTA Online پرداخت و اطلاعاتی را پیرامون آن به اشتراک گذاشت. به لطف اطلاعاتی که راکستار نورث رسما منتشر شده، می‌دانیم به‌روزرسانی جدیدی در راه بوده و شامل یک Heist تازه می‌شود اما وب سایت فرانسوی مدعی شده به‌روزرسانی مورد بحث، بسیار بزرگتر چیزی است که طرفداران گمان می‌کنند. به‌روزرسانی مزبور قرار است بخش جدیدی را به نقشه‌ی بازی اضافه کند؛ اتفاقی که پیش از این سابقه نداشته است. نویسنده در بخشی از متن گفت این موضوع را از چندین منبع شنیده است. با این حال، برای اثبات ادعایش دو دلیل می‌آورد: دلیل اول، موزیک ویدیوی Gorillaz است که با استفاده از GTA V ساخته شده بود و ظاهرا در بخش‌های پایانی خود به اضافه شدن بخشی جدید به نقشه اشاره داشت. این موزیک ویدیو در حال حاضر از دسترس خارج شده است.

دلیل دوم، صحبت‌هایی است که در جریان کنفرانس مالی اخیر تیک-تو اینتراکتیو انجام شد. استراوس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت گفت در جریان سال مالی کنونی شاهد انتشار به‌روزرسانی‌های بزرگی برای GTA Online و Red Dead Online خواهیم بود. طبق صحبت‌های او، به‌روزرسانی Red Dead محتوای جدیدی را به Frontier Pursuits اضافه می‌کند و به‌رزورسانی GTA هم نه تنها بزرگ‌ترین آپدیتی خواهد بود که تاکنون منتشر شده، بلکه شامل یک Heist در لوکیشنی کاملا جدید می‌شود. از آن‌جایی که زلنیک در جملات خود از کلمه‌ی «لوکیشن» استفاده کرده بود، کاربران بازی گمان کردند ساختمان جدیدی مانند Diamond Casino به بازی اضافه می‌شود اما Rockstar Mag ادعا می‌کند یک بخش کاملا جدید به نقشه اضافه خواهد شد.

در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری برای بزرگ‌ترین به‌روزرسانی GTA Online اعلام نشده است. با این حال، از آن‌جایی که سال مالی در ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی) به پایان می‌رسد، می‌توان مطمئن بود به‌روزرسانی قبل از فرا رسیدن این تاریخ عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا