آمار فروش بازی Gris از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

میزان فروش برای سازندگان این بازی مستقل رضایت‌بخش بوده

آمار فروش بازی Gris از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد بهزاد شعبانی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
آمار فروش بازی Gris

به تایید Nomada Studio آمار فروش بازی Gris از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده است؛ آماری که برای یک بازی مستقل کاملا رضایت‌بخش به نظر می‌رسد.

بدون شک بازی Gris یکی از بهترین بازی‌هایی بود که در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و توانست با آن استایل هنری و منحصر به فردش، تحسین بسیاری از منتقدان و علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی را برانگیزد.

این تحسین‌ها به نمرات خوب بازی خلاصه نشد و گریس توانست در مراسم بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی، جایزه تاثیرگذارترین بازی سال را از آن خود کند. جوایز بسیار دیگری هم در سایر رویدادها و جشنواره‌ها، به نام ساخته‌ی جدید Nomada Studio ثبت شد تا از بازی Gris همواره به عنوان اثری جذاب و باکیفیت بین عناوین مستقل، یاد شود.

بعد از تمام این رستگاری‌ها، نوبت به موفقیت این بازی در بازار رسید. به گفته‌ی سازندگان، آمار فروش بازی Gris از مرز یک میلیون نسخه هم عبور کرده و این در حالی است که کمتر از یک سال و نیم از انتشار این بازی می‌گذرد.

صفحه‌ی رسمی Nomada Studio در توییتر در رابطه با این موضوع نوشت:

هیجان زیادی داریم که تایید کنیم فروش بازی Gris از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد؛ دیوانه‌کننده است! از تیم خودمان، خانواده‌ها، Devolver Digital (ناشر بازی) و به خصوص از شما که باعث رخ دادن چنین اتفاقی شدید، تشکر می‌کنیم.

این بازی در ابتدا در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شد. بعد ها به علت استقبال خوب کاربران این پلتفرم‌ها، سازندگان گریس تصمیم گرفتند تا این بازی را برای پلی‌استیشن 4 و سیستم عامل iOS هم منتشر کنند. چند هفته پیش هم کاربران سیستم عامل اندروید در پلی استور به بازی Gris دسترسی پیدا کردند.

این بازی در سبک معمایی و پلتفرمر بوده و همان طور که پیش از این هم گفته شد، به سبب ویژگی‌های بصری منحصر به فردش می‌تواند هر بازیکنی را مجذوب خود کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا