#مهسا_امینی

جزئیات تازه‌ای از سیستم مبارزه‌ی Gotham Knights منتشر شده است

لول تمامی شخصیت‌ها به صورت همزمان افزایش می‌یابد

سیستم مبارزه‌ی Gotham Knights

فلور مارتی یکی از کارمندان استودیوی مونترال وارنر در مصاحبه‌ی خود با وب سایت Games Radar جزئیات تازه‌ای را از سیستم مبارزه‌ی Gotham Knights به اشتراک گذاشت.

با گذشت مدتی از عرضه‌ی Batman: Arkham Knight، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه یک بازی ویدیویی با اقتباس از کمیک بوک‌های بتمن در دست ساخت قرار دارد. برخی از گزارش‌های غیر رسمی مدعی شده بودند راک‌استدی و تعدادی دیگر هم مدعی شده بودند استودیوی مونترال وارنر بازی جدید شوالیه‌ی تاریکی را تولید می‌کند. انتظارها در DC FanDome به پایان رسید و استودیوهای مذکور از محصولات تازه‌ی خود رونمایی کردند. بر این اساس، راک‌استدی Suicide Squad: Kill the Justice League و شعبه‌ی مونترال وارنر هم Gotham Knights را می‌سازد.

فلور مارتی (Fleur Marty) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی شعبه‌ی مونترال وارنر اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Games Radar انجام داده است. او در بخشی از گفتگوی خود فاش کرد سیستم مبارزه‌ی Gotham Knights بازطراحی شده تا هماهنگی بیشتری با گیم‌پلی کوآپ این بازی داشته باشد. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود تاکید داشت سیستم مبارزه‌ی این محصول در عین حال که شباهت‌هایی به مجموعه‌ی Batman: Arkham دارد، از بسیاری جهات متفاوت خواهد بود:

سیستم مبارزه را به طور کامل بازطراحی کردیم تا هماهنگی بیشتری با گیم‌پلی کوآپ داشته باشد. البته سبک بازی تغییری نکرده و همچنان با یک محصول مبارزه‌ای مواجه هستیم.

افرادی که Batman: Arkham را تجربه کرده و از آن لذت برده‌اند با مکانیک‌های آشنایی برخورد خواهند کرد، هر چند گیم‌پلی این دو از بسیاری جهات متفاوت هستند.

تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی Gotham Knights در بخش دیگری از گفتگو فاش کرد لول تمامی شخصیت‌ها به صورت همزمان افزایش می‌یابد:

پیشرفت روند داستانی برای تمامی شخصیت‌ها رخ می‌دهد. در نتیجه، منطقی است که کاربر مجبور نباشد لول هر شخصیت را به صورت جداگانه افزایش دهد. این موضوع به انسجام داستان هم کمک کرده است. وقتی شما مشغول جنگیدن با جنایتکاران بوده و رازها را کشف می‌کنید، دیگر اعضای خانواده‌ی بتمن مشغول انجام کارهای مشابهی هستند. در نتیجه، منطقی است که دیگر شخصیت‌ها هم با جلو رفتن خط داستانی پیشرفت کرده و قوی‌تر شوند.

پاتریک ردینگ (Patrick Redding) دیگر عضو استودیو است که با وب سایت Games Radar مصاحبه انجام داد. طبق گفته‌های او، کوچه‌ها و پشت بام‌های گاتهام در Gotham Knights به گونه‌ای طراحی شده که مناسب مبارزات دونفره باشد:

همکاری دونفره همیشه یکی از ویژگی‌های اصلی دنیای بتمن بوده و این موضوع را به خوبی می‌توان در کمیک بوک‌ها، انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و سریال‌هایش مشاهده کرد. گاتهام، شهر کوچه‌ها و پشت بام‌ها است.

با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده‌اند، بروس وین بر اثر انفجار عمارتش کشته شده و حالا وظیفه‌ی مبارزه با جرم و جنایت روی دوش خانواده‌ی بتمن، یعنی نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابیت و ردهود قرار دارد. اطلاعات دقیقی از ابرشرورهای حاضر در داستان در دسترس نیست اما ظاهرا محفل جغدها (Court of Owls) اصلی‌ترین دشمن چهار شخصیت اصلی خواهد بود. در ضمن، علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را به صورت تک‌نفره یا دونفره انجام دهند.

Gotham Knights برایپلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. تاریخ انتشار فعلا مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا