تاریخ انتشار بازی Goosebumps Dead of Night مشخص شد

شاید از ترس خوابتان نبرد

تاریخ انتشار بازی Goosebumps Dead of Night مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Goosebumps Dead of Night

توسعه‌دهندگان بازی Goosebumps Dead of Night اعلام کردند به‌زودی این عنوان ترسناک و جذاب برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، آر.ال استاین، یکی از شناخته شده‌ترین داستان‌نویس‌های گروه سنی نوجوان شمرده می‌شود که با مجموعه کتاب‌های جذاب خود به شهرت زیادی رسیده است. از سری کتاب‌های او می‌توان به مجموعه‌ی Goosebumps ،Fear Street ،Cheerleaders ،Rotten School و Fear Street Seniors اشاره کرد. تا کنون عناوین بسیاری با محوریت داستان‌های این نویسنده ساخته شده که یکی از آن‌ها بازی Goosebumps Dead of Night به‌حساب می‌آید.

بازی Goosebumps Dead of Night درحال حاضر در مرحله‌ی تولید قرار دارد و اخیرا توسعه‌دهندگان آن تاریخ عرضه‌ی این عنوان ترسناک و جالب را اعلام کرده‌اند. برخی از کاراکترهای دنیای آر.ال استاین از جمله Murder the Clown ،Werewolf of Fever Swamp و Lawn Gnomes در این بازی اول شخص سبک بقا حضور خواهند داشت و باعث وحشت تازه‌ای برای بازیکنان خواهند شد. دنیای Goosebumps پر از هیولاهای گوناگون و مکان‌های ترسناک است که به درگیر کردن افراد در کابوس‌هایشان شهرت دارند. پیش‌بینی می‌شود کاربران در طول این بازی با چالش‌های بسیاری دست و پنجه نرم کنند تا از چنگ موجودات دنیای آر.ال استاین رهایی یابند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، بسیاری از عناصر مخفی‌کاری در این بازی رعایت شده و کاربر باید برای رهایی خود، از خزیدن، پنهان شدن و حل کردن پازل‌ها استفاده کند تا به هدف اصلی برسد. ساخته‌ی جدید کازمیک فورسس (Cosmic Forces) و سونی پیکچرز در تابستان امسال برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا