1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد

دو هیولا شاخ به شاخ می‌شوند!

اطلاعات جدیدی از فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد ۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
Godzilla-vs.-Kong

۲ هیولای غول پیکر به جنگ با یکدیگر می‌روند! هم اکنون اطلاعات جدیدی از فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شده است. با سرگرمی همراه باشید.

به همراه تریلری که از این فیلم منتشر شد، اطلاعاتی در مورد داستان فیلم Godzilla vs. Kong منتشر گردید تا طرفداران بدانند قرار است با چه اثری رو به رو شوند. این فیلم در تاریخ ۲۶ مارس (مصادف با ۶ فروردین) در سینما‌ها و سرویس استریمینگ HBO Max منتشر خواهد شد. این اطلاعات معین می‌کنند که چگونه کونگ و گودزیلا با هم برای اولین بار برخورد کردند.

این اطلاعات حاکی از این است که:

در فیلم Godzilla vs. Kong، افسانه‌ها با هم برخورد خواهند کرد! این دشمنان اسطوره‌ای در یک نبرد تماشایی برای همه‌ی دوران با هم رو به رو می‌شوند و سرونوشت جهان در گروی این نبرد است. کونگ به همراه محافظانش سفری خطرناک برای پیدا کردن خانه‌ی واقعی‌اش آغاز می‌کند. یک دختر یتیم و جوان با نام Jia هم همراه اوست که پیوند منحصر به فرد و قدرت‌مندی را با کونگ برقرار کرده است. البته آن‌ها به صورت غیر منتظره، گودزیلایی را که سراسر دنیا را به نابودی کشانده است، سر راه خود میبینند. مبارزه‌ی حماسی بین دو موجود غول پیکر-که توسط نیروهای غیبی تحریک می‌شوند- فقط و فقط آغاز معماییست که در اعماق زمین نهفته است.

لازم به ذکر است این‌‌که چگونه قرار است این داستان پیش برود کاملا بر ما پوشیده است اما حداقل با منتشر شدن این اطلاعات، نسبت به قبل اطلاعات بیشتری پیش روی خود داریم و فعلا فقط باید از تماشای تریلر طوفانی منتشر شده، لذت ببریم و در نظر بگیریم که فقط ۲ ماه به عرضه‌ی فیلم Godzilla vs. Kong مانده است. ۲ ماه زمان کمی محسوب می‌شود و مشتاقان این فیلم لازم نیست بیشتر از این صبر کنند.

Godzilla vs. Kong توسط آقای آدام وینگارد کارگردانی شده است و بازیگرانی مثل Alexander Skargard، Millie
Bobby Dows
، Rebecca Hal، Brian
Tyree
، Shun Oguri، Eiza
Gonzalez
، Julian Dennison، Kyle Chandel و Demian Bichir در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. همان‌طور که ذکر شد، این فیلم در تاریخ ۲۶ مارس سال جاری در سینما‌ها اکران و از HBO Max پخش خواهد شد. مشترکین سرویس HBO Max تا ۳۱ روز بدون پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌ای می‌توانند این فیلم را تماشا کنند. شما در مورد این اطلاعات چه فکری می‌کنید؟ آیا برای عرضه‌ی این فیلم در ماه مارس مشتاق هستید؟ ممنون می‌شویم که نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

 

 

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments