تریلر جدید Ghostrunner آنتاگونیست اصلی این بازی را به تصویر می‌کشد

کاربران استیم می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده کنند

تریلر جدید Ghostrunner آنتاگونیست اصلی این بازی را به تصویر می‌کشد مهسا سپاهی ۰ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

توسعه‌دهنده‌ی بازی هیجان‌انگیز Ghostrunner یعنی استودیوی بازی‌سازی وان مور لِوِل (One More Level) به همراه شرکت اسلیپ‌گیت آیرون ورک (Slipgate Ironworks) تریلر جدیدی از این عنوان سایبرپانک اکشن منتشر کرده‌اند.

بازی تک نفره‌ی اول شخص Ghostrunner در سبک هک اند اسلش ساخته شده و هم‌اکنون برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های در دسترس قرار دارد. در واقع، گوست رانر امروز به انتشار رسیده است. این عنوان اکشن همانند بازی Mirror’s Edge تاکید زیادی بر حرکات آکروباتیک و پارکور دارد و این المان از تریلرهای منتشر شده کاملا مشخص است. همچنین، در بازی گوست‌رانر کاربران می‌توانند با استفاده از قلابی که در اختیار دارند، به سکو‌های دورتر بروند و به‌وسیله سورتمه‌ی خود، در شیب‌ها با سرعت زیادی حرکت کنند. نحوه‌ی ترکیب این حرکات با هم و استفاده مناسب از آن‌ها در این بازی مهیج چالشی اساسی محسوب می‌شود که برای بازیکنان می‌تواند جذابیت زیادی داشته باشد.

استودیوی وان مور لِوِل همزمان با عرضه‌ی بازی گوست‌رانر، تریلر جدیدی منتشر کرده که آنتاگونیست اصلی این عنوان را نمایش می‌دهد. انتظار می‌رود این بازی عملکرد خوبی در فروش داشته باشد. از آن‌جایی که تعداد قابل توجهی از گیمرها در رویداد تابستانه‌ی استیم نسخه‌ی دموی این بازی را تجربه کردند، توسعه‌دهندگان نسبت به فروش موفق آن امیدوار هستند.

بازی جدید استودیوی وان مور لِوِل برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شده و تاریخ انتشار آن در ۶ آبان ماه امسال (مصادف با ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی) بوده است. این عنوان ۲۹.۹۹ دلار قیمت دارد اما کاربران پلتفرم استیم می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده کرده و Ghostrunner را با قیمت ۲۳.۹۹ دلار خریداری کنند. لازم به ذکر است که این بازی جذاب برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس‌، سری اس و پلی‌استیشن 5 هم منتشر می‌‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا