تم رایگان بازی Ghost of Tsushima برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

Sucker Punch و Sony با همکاری یک دیگر تم جدید برای این کنسول عرضه کردند

تم رایگان بازی Ghost of Tsushima

علاقه‌مندان و طرفداران بازی Ghost of Tsushima می‌توانند با زدن کد‌هایی که در حساب توییتر این بازی گذاشته شده است، یک تم داینامیک رایگان را برای کنسول پلی‌استیشن 4 خود دریافت کنند.

بدون شک عرضه‌ی تم‌های مختلف، به‌خصوص تم‌های داینامیک یکی از نقاط قوت کنسول پلی‌استیشن 4 به‌شمار می‌‎رود. برخی از این تم‌ها در حدی زیبا هستند که گاهی برای مدت‌های طولانی تم اصلی کنسول‌هایمان می‌شود. سونی معمولا برای تمام بازی‌های انحصاری‌اش تم‌های زیبایی عرضه می‌کند و این بار هم با همکاری Sucker Punch Productions یک تم براساس بازی Ghost of Tsushima به صورت رایگان در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 قرار داده است.

اگر شما جزو علاقه‌مندان به گرفتن این تم برای کنسول خود هستید، باید یکی از کد‌هایی که توسط حساب توییتر این بازی منتشر شده را در کنسول خود وارد کنید (Redeem). توجه داشته باشید، کد‌ها با ریجن اکانت شما سازگار خواهد شد. برای وارد کردن این کد‌ها ابتدا به فروشگاه پلی‌استیشن رفته و در بخش Redeem Code یکی از کد‌های زیر را ثبت کنید.

  • ریجن آمریکا: BEFB-AMNR-R4F6
  • ریجن اروپا/روسیه/استرالیا/نیوزیلند/روسیه/خاورمیانه/آفریفا/هند: 38BE-G6N8-L93A
  • ریجن ژاپن: N4TK-59NH-2LH3
  • ریجن: کره EM56-NTNC-EHX8
  • سایر مناطق آسیا: DHLN-HANF-F6LH

بازی Ghost of Tsushima در سبک اکشن ماجراجویی، توسط استودیو Sucker Punch Productions در حال توسعه بوده و قرار است در تابستان یا پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی توسط سونی اینتراکتیو انترتیمنت به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا