بازی Ghost of Tsushima تا ۵۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

کشف و ماجراجویی در جزیره‌ی Tsushima

بازی Ghost of Tsushima تا ۵۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت مهسا سپاهی ۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Ghost of Tsushima

با توجه به اطلاعاتی که استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) منتشر کرده، بازی Ghost of Tsushima می‌تواند تا ۵۰ ساعت زمان کاربر خود را بگیرد تا به پایان برسد.

داستان بازی انحصاری Ghost of Tsushima که قرار است توسط سونی برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود، در سال ۱۲۷۴ میلادی اتفاق می‌افتد. در آن زمان مبارزان سامورایی از ژاپن دفاع می‌کنند تا روزی که امپراطوری مغول به جزیره‌ی Tsushima حمله می‌کند و قصد نابودی همه‌چیز را دارد. در واقع آزادسازی ژاپن وظیفه‌ی اصلی بازیکن به‌حساب می‌آیند که با وجود گشت و گذار و قابلیت ماجراجویی در جزیره، تجربه‌ی جذابی را برای کاربر فراهم می‌کند.

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی این بازی مورد انتظار سامورایی محور، هر روز اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود و توسعه‌دهندگان جزئیات تازه‌ای را با طرفداران سبک اکشن ماجراجویی درمیان می‌گذارند. طبق گفته‌های اخیر کارگردان Ghost of Tsushima، نِیت فاکس، گیم‌پلی این بازی ۳۰ تا ۵۰ ساعت است و بسته به نوع بازی کردن کاربر، این زمان می‌تواند متغیر باشد. فاکس می‌گوید علاوه‌بر داستان اصلی، جنبه‌های دیگری از بازی برای کشف کردن وجود دارد که بازیکنان می‌توانند برای آن‌ها هم وقت بگذرانند و بیشتر از گشت و گذار در جزیره‌ی Tsushima لذت ببرند.

من شدیدا توصیه می‌کنم مخاطبان از مسیر اصلی جدا و در جزیره‌ی Tsushima گم شوند؛ در آن‌جا چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد. جزیره‌ی Tsushima دارای همان اکوسیستمی است که در سرزمین‌ اصلی ژاپن وجود دارد، از کوه‌های برفی گرفته تا جنگل‌های بامبو، تا آبشارها و چمنزارها، همه‌ی این‌ها وجود دارند. ما قصد داریم به اندازه‌ی کافی بازیکن را هیجان‌زده کنیم. ما نمی‌خواستیم نقشه‌ی عظیمی تهیه کنیم که هیچ چیزی در آن نباشد. بنابراین (این بازی) مملو از انسان‌ها، آیتم‌ها، داستان‌هایی برای کشف کردن خواهد بود.

بازی Ghost of Tsushima قرار است در تاریخ ۱۷ جولای (مصادف با ۲۷ تیر ماه) به صورت رسمی توسط شرکت سونی برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا