نویسنده Game of Thrones: رمان بادهای زمستانی تا سال 2021 منتشر خواهد شد

جرج آر. آر. مارتین از اتمام فصل ششم نغمه آب و آتش تا سال دیگر خبر می‌دهد

نویسنده Game Of Thrones: بادهای زمستانی تا سال 2021 منتشر خواهد شد

جرج آر. آر. مارتین، نویسنده سریال Game Of Thrones از پیشرفت در نوشتن کتاب بادهای زمستانی (Winds of Winter) به لطف شرایط قرنطینه و کرونا خبر داده است.

مارتین در آخرین پست وبلاگی خود که روز سه‌شنبه منتشر کرده است، از تمام تلاش خود را برای سالم ماندن در میان همه‌گیری ویروس کرونا و تمام کردن رمان ششم از مجموعه نغمه یخ و آتش خبر می‌دهد و انتظار دارد که کتاب در سال ۲۰۲۱ تکمیل شود.

مارتین اضافه می‌کند که شرایط قرنطینه و تعطیلی امکان، به او کمک کرده است تا با تمرکز بیشتر و هر روزه به نوشتن بادهای زمستانی بپردازد. او می‌گوید که چندین فصل از این رمان را نگاشته است، اما اظهار دارد که این کتاب هنوز راه طولانی تا انتشار، پیش روی دارد.

در آخر، مارتین از اشتیاق خود برای پروژه‌های دیگرش از جمله پیش درآمد سریال Game of Thrones با نام House of the Dragon (خاندان اژدها) صحبت کرده است. این سریال براساس داستانی از رمان دو جلدی Fire & Blood (آتش و خون) در حال ساخت بوده و قرار است در فصل اول با ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود.  این سریال همانطور که از نامش پیدا است، قرار است با تمرکز روی خاندان تارگرین، حوادث ۳۰۰ سال پیش از سریال اصلی را تعریف ‌کند. طبق اعلام HBO این سریال احتمالا قبل از سال ۲۰۲۲ میلادی پخش نخواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا