در اولین به‌روزرسانی بازی Gears Tactics اصلاحاتی صورت می‌گیرد

با لذت بیشتری این اسپین‌آف را تجربه کنید

در اولین به‌روزرسانی بازی Gears Tactics اصلاحاتی صورت می‌گیرد مهسا سپاهی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Gears Tactics

طبق اخبار منتشر شده، قرار است به‌ زودی اولین به‌روزرسانی بازی Gears Tactics عرضه شود که بسیاری از مشکلات و باگ‌های این عنوان را حل خواهد کرد.

در ۹ اردیبهشت امسال (مصادف با ۲۸ آوریل)، بازی استراتژیک نوبتی Gears Tactics برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان که یکی از اسپین‌آف‌های مجموعه‌ی Gears of War به حساب می‌آید، از سری XCOM الهام گرفته است. داستان بازی به این صورت است که کاربران در نقش شخصیت Gabe Diaz (پدر کیت) قرار می‌گیرند و با فرماندهی نیروهای خود، به نبرد و مبارزه با ارتش لوکاست‌ها می‌پردازند.

پس از انتشار این عنوان استودیو اسپلش دمیج (Splash Damage) توسط ایکس‌باکس گیم استودیوز برای رایانه‌های شخصی، عده‌ی زیادی از مشکلات و باگ‌های آن گله کردند و خواستار اصلاحات این خرابی‌ها شدند. در پی این موضوع، استودیوی اسپلش دمیج تصمیم دارد در اولین به‌روزرسانی‌ای که برای این بازی سبک استراتژی نوبتی منتشر می‌کند، بسیاری از اشکالات گزارش شده را رفع کند تا بازیکنان با لذت بیشتر و خیال راحت به تجربه‌ی این اسپین‌آف جذاب بپردازند.

لازم به ذکر است که این به‌روزرسانی در روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت (مصادف با ۱۲ می) برای کاربران بازی Gears Tactics منتشر می‌‌شود. هم‌اکنون این عنوان در Xbox Game Pass در دسترس قرار دارد و کاربران این سرویس می‌توانند بازی هیجان‌انگیز استودیو اسپلش دمیج را به صورت کاملا رایگان تجربه کنند. البته نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی هنوز عرضه نشده و طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این نسخه قرار است اواخر سال جاری میلادی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا