1%
  • 0/10

معرفی E-Day موجب افزایش کاربران Gears of War: Ultimate Edition شده است

میزان افزایش 323 درصدی!

معرفی E-Day موجب افزایش کاربران Gears of War: Ultimate Edition شده است ۰ ۰۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
افزایش کاربران Gears of War: Ultimate Edition

به دنبال معرفی بازی Gears of War: E-Day، این اتفاق افزایش کاربران Gears of War: Ultimate Edition را به همراه داشته است.

در حالی که پس از انتشار شایعات مختلف در چند ماه اخیر، بسیاری از مخاطبین منتظر معرفی بازی Gears 6 بودند اما شرکت مایکروسافت و استودیو کولیشن (The Coalition) با معرفی بازی Gears of War: E-Day در رویداد ایکس باکس گیم شوکیس در ابتدای ماه جاری، اتفاق غیرمنتظره‌تری را برای مخاطبین و طرفداران قدیمی این مجموعه رقم زدند. اثری که قرار است پیش‌درآمدی برای نسخه اول این مجموعه بوده و شامل بازگشت شخصیت‌های قدیمی محبوب این فرنچایز یعنی مارکوس فنیکس و دام سانتیاگو می‌شود.

این عنوان اکشن سوم شخص شوتر به عنوان نسخه اصلی بعدی این مجموعه شناخته خواهد شد و هیجان صورت گرفته در مخاطبین پس از معرفی این بازی موجب شده تا تعداد پلیرهای نسخه‌های قبلی این مجموعه افزایش یابد. به گزارش وبسایت TrueAchievments که آمار مربوط به تعداد 2.4 میلیون حساب کاربری ایکس باکس را دنبال می‌کند، رونمایی از بازی Gears of War: E-Day سبب افزایش کاربران Gears of War: Ultimate Edition به میزان 323 درصدی روی کنسول‌های ایکس باکس شده است.

اگرچه عنوان مذکور نتوانست در جمع لیست 40 عنوانی که در این هفته به میزانی بیشتری مورد تجربه قرار گرفتند، حضور یابد اما بازی Gears 5 با قرار گرفتن در رتبه 34ام پس از افزایش کاربر قابل ملاحظه‌ای که تجربه کرد توانست به این مهم دست پیدا کند.

همان‌طور که به آن اشاره شد عنوان Gears of War: E-Day قرار است پیش‌درآمد برای این مجموعه باشد و داستان آن، حوادث 14 سال پیش از آن چیزی که در نسخه اول به وقوع می‌پیوندد را بازگو می‌کند. به گفته تیم سازنده در استودیو توسعه دهنده، عنوان مورد بحث قرار است کاملا یک تجربه خطی باشد و هم‌چنین عناصر وحشتی که نسخه‌های اول این مجموعه شامل می‌شدند را به آن بازگرداند.

هم‌چنین شاهد روایت ریشه‌های داستانی اسلحه Chainsaw Lancer خواهیم بود. این بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در حال توسعه قرار داشته و در حال حاضر زمان انتشار مشخصی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments