#مهسا_امینی

گارفیلد و مگوایر به صورت پنهانی در اکران فیلم Spider-man: No Way Home حضور یافتند

حضور پنهانی دو مرد عنکبوتی اسرارآمیز در کنار مردم، در سینما

اکران فیلم Spider-man : No Way Home

به نظر می‌رسد که بازی در نقش مرد عنکبوتی مانع از این نمی‌شود که شما از طرفداران این فرنچایز شگفت انگیز باشید، زیرا اندرو گارفیلد اخیراً فاش کرده است که او به همراه همکارش توبی مگوایر شب اکران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست به صورت پنهانی به سینما رفته و همراه با مردم به تماشای این فیلم پرداخته‌اند.

اندرو در مصاحبه‌ای با Entertainment Tonight گفت که او و توبی تصمیم گرفتند در شب افتتاحیه به سالن سینما بروند بدون اینکه کسی متوجه حضور آنها شود، تا اینگونه واکنش مردم به حضور خود در این اثر را تماشا کنند. 
البته، اگر قبلا No Way Home را دیده باشید، می‌دانید که اندرو و توبی هر دو نقش خود را در نقش مرد عنکبوتی بازی کردند و به پیتر پارکر تام هالند برای نبرد با ابرشرورهایی که از جهان این دو ابرقهرمان به جهان پیتر پارکر تام هالند پیوستند.

این سه ابرقهرمان بلافاصله سر صحنه فیلمبرداری بهم پیوستند و تیمی منحصر به فرد را تشکیل دادند.  و البته آنها عشق مرد عنکبوتی را در قلب طرفداران از نو خلق کردند. اما اندرو فاش کرد که آنها همچنین درباره شخصیت‌ها و تجربیات خود از ایفای نقش این ابرقهرمان احساسات عمیق تری داشته‌اند.
یکی از مواردی که در مصاحبه صریح اندرو با ورایتی برجسته شد، افشای این بود که او جمله‌ای خاص را به دیالوگ‌های خود اضافه کرده است، جمله‌ای که در آن به تام و توبی می‌گفت که آنها را دوست دارد، زیرا در واقع این احساس خود او  بود در زمانی که  این سه نفر با هم همکاری می‌کردند.
اندرو به شدت از این امر که باری دیگر این فرصت در اختیار او قرار گرفت تا باری دیگر در نقش مرد عنکبوتی حاضر شود بسیار خوشحال و قدر دان است و به خصوص به این علت که پیتر پارکر او بدین وسیله و با این ملاقات، آرامش درونی که نیاز داشت را دریافت کرده است.

اندرو و توبی در شب اکران فیلم راهی به خانه نیست

پیش از اکران فیلم اندرو گارفیلد علیرغم انجام چندین مصاحبه سعی در متقاعد کردن طرفداران مبنی بر اینکه از مارول و سونی تماسی دریافت نکرده است، سرانجام این شانس را پیدا کرد تا در نقش پیتر پارکر در Spider-Man: No Way Home حاضر شود. دوران اصلی گارفیلد به عنوان قهرمان مهربان اسپایدرمن تقریبا بدون تشریفات خاصی تنها پس از دو فیلم پایان یافت. نقدهای ضعیف برای مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 و موفقیت MCU باعث شد سونی به دنبال همکاری خلاقانه با مارول استودیو باشد و مرد عنکبوتی گارفیلد را فراموش کند. بیش از هفت سال پس از آخرین بازی او در نقش مرد عنکبوتی، گارفیلد از این فرصت استفاده کرد تا دوباره تلاش کند و عمق بیشتری به نقشی که هرگز نتوانست آن را تمام کند، بیاورد. او اکنون در مورد اینکه چرا تصمیم به زدن ماسک یک بار دیگر در No Way Home گرفته است، صحبت می کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا