#مهسا_امینی

شبکه‌ی فاکس Prodigal Son را برای فصل دوم تمدید کرد

این اثر احتمالا در سال جاری میلادی بازمی‌گردد

ساخت فصل دوم Prodigal Son

در حالی که کمتر از یک ماه از پایان فصل اول می‌گذرد، شبکه‌ی فاکس دستور ساخت فصل دوم Prodigal Son را صادر کرده است.

کارمندان فاکس روزهای پرمشغله‌ای را پشت سر می‌گذارند. آن‌ها حدودا دو هفته‌ی پیش جدول پخش شبکه برای فصل پاییز را منتشر کردند که به خوبی می‌توان اثرات ویروس کرونا و بحرانی که به وجود آورده است را در آن دید. مدیران مجبور شدند برای پر کردن ساعات روز از سریال‌هایی که قبلا پخش شده‌اند، سریال‌های انیمیشنی و همچنین برنامه‌های ورزشی یا واقع‌نما استفاده کنند. در شرایط عادی، بخش قابل‌توجهی به فصل جدید سریال‌ها اختصاص داده می‌شد. چند روز بعد از اعلام شدن جدول پخش پاییزی، خبر تمدید دو سریال Last Man Standing و The Resident و همچنین لغو Outmatched پس از تنها یک فصل منتشر شد. حالا هم ساخت ادامه‌ی یک محصول دیگر تایید شده است.

با توجه به گزارشی که روی خروجی The Hollywood Reporter قرار گرفته، مدیران فاکس با ساخت فصل دوم Prodigal Son موافقت کرده‌اند. این سریال را کریس فداک (Chris Fedak) و سم اسکلیور (Sam Sklaver) ساخته‌اند. فداک فرد با تجربه‌ای در حوزه‌ی نویسندگی و تهیه‌کنندگی آثار تلویزیونی محسوب می‌شود و از محصولاتی که روی آن‌ها کار کرده است می‌توان به Legends of Tomorrow اشاره کرد. اسکلیور شرایط متفاوتی داشته و در پرونده‌ی شغلی او سریال‌های قابل‌توجهی دیده نمی‌شود. تمدید نخستین محصول مشترک این دو چندان غافل‌گیرکننده نبوده است. اگرچه این سریال بازخوردهای نه چندان مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد اما موفق شد تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان را به خود جلب کند. طبق آمارهای رسمی، تمامی قسمت‌های آن بالای سه میلیون نفر بیننده داشته‌اند.

داستان حول محور شخصیتی به نام مالکوم برایت می‌چرخد که پدر او یک قاتل سریالی مشهور به نام The Surgeon بود. مالکوم در دوران کودکی به نیروهای پلیس کمک کرد تا پدرش را دستگیر کنند. همین موضوع هم باعث می‌شود طی ده سال هیچ ملاقاتی با پدرش نداشته باشد. شخصیت اصلی داستان اکنون برای اداره‌ی پلیس نیویورک کار می‌کند. وظیفه‌ی او، گفتگو با جنایتکاران به خصوص قاتلان سریالی به منظور آشنایی با روش‌های آنان است. طی اتفاقاتی، شخصیت اصلی داستان مجبور می‌شود با پدر خود که همچنان زندانی است ملاقات و گفتگو کند؛ زیرا یک قاتل سریال از روش‌های او برای انجام جنایت‌هایش تقلید می‌کند. در همین حین، مالکوم نه تنها باید تمرکز خود را روی حل پرونده قرار دهد، بلکه باید تمام تلاش خود را برای مقابله با شیطان درونش به کار بگیرد. از بازیگران حاضر در این سریال می‌توان به تام پین (Tom Payne)، مایکل شین (Michael Sheen) و اورورا پرینو (Aurora Perrineau) اشاره کرد.

مایکل ثورن (Michael Thorn) رئیس فاکس اینترتینمنت پس از تمدید Prodigal Son برای فصل دوم، با انتشار یک بیانیه توضیحاتی را درباره‌ی موفقیت‌های این سریال ارائه داد. طبق گفته‌های او، بینندگان از همان ابتدا تحت تاثیر رابطه‌ی منحصربه‌فرد میان شخصیت اصلی داستان و پدرش قرار گرفتند. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد عملکرد بازیگران از جمله بلمی یانگ (Bellamy Young) و لو دایموند فیلیپس (Lou Diamond Phillips) هم نقش بسزایی در جلب نظر مخاطبان داشته است. در پایان، لازم به ذکر است که تاریخ دقیق پخش فصل دوم مشخص نشده اما سازندگان قصد دارند آن را در ماه‌های باقی مانده از سریال جاری میلادی روی آنتن ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا