اطلاعات لو رفته از بازی Fortnite نشان از ساختن کمان آتشین با فلفل می‌دهند!

سلاح باستانی، روش مدرن!

اطلاعات لو رفته از بازی Fortnite نشان از ساختن کمان آتشین با فلفل می‌دهند! امیرحسین ناصری ۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Fortnite

طبق اطلاعاتی که اخیرا در داده‌های بازی Fortnite لو رفته است، امکان دارد که سه روش برای ساختن کمان‌ها به زودی اضافه شده و کاربران قادر خواهند بود تا با چند ترکیب دیگر آن‌ها را ارتقا دهند.

این اطلاعات توسط کاربری منتشر شده که پیش از این هم موارد مشابه را به خوبی پیش‌بینی کرده و طبق داده‌ها و فایل‌های بازی، خبرهای قابل اعتمادی را درباره تغییرات آینده Fortnite در دسترس کاربران قرار داده است.

در فصل ششم از چپتر دوم فورتنایت که با نام Primal شروع شده، به کلی همه چیز تغییر کرده و زمینه آن با دوران انسان‌های اولیه بازگشته است. با این وجود سلاح قابل جمع‌آوری داخل نقشه این عنوان بتل رویال نیز اکثرا به حالت قدیمی درآمده و در کنار اسلحه استاندارد، حال یک مدل Primal اضافه شده است.

همچنین رفتن به عصر حجر قاعدتا شامل اضافه شدن تیر و کمان هم می‌شود که در این فصل به بازی Fortnite اضافه شده است. در حالی که طبق خبر جدید، می‌توانید این کمان را با چند نوع ماهی یا خوردنی‌های دیگر برای ارتقا قدرت تیر آن‌ها ترکیب کنید!

ترکیب کمان و فلفل در فصل 6 بازی Fortnite

بازی Fortnite

در واقع ظاهرا قرار نیست تا یک کمان کاملا جدید به بازی اضافه شود، بلکه راه‌های ساخت دو اسلحه Shockwave Bow و Flame Bow برای راحت‌تر کردن کار بازیکنان اضافه خواهند شد.

برای به دست آوردن این دو کمان در حالت عادی، ابتدا باید برای ساخت مدل Shockwave یک Mechanical Bow به دست آورده یا با قطعاتی که از خراب کردن ماشین‌ها می‌توانید جمع کنید، آن را بسازید. سپس این کمان را با دو نارنجک Shockwave ترکیب کنید تا اسلحه Mechanical Shockwave Bow را به دست آورید. همچنین برای گرفتن کمان Flame یا آتشین، باید یک Primal Bow پیدا کرده یا با جمع‌آوری استخوان حیوانات بسازید تا بعد از آن، با بنزین یا شیشه انفجاری کرم‌های شب‌تاب کمان را ارتقا دهید و در نهایت یک Primal Flame Bow بسازید.

حال طبق اعلام این کاربر، کمان آتشین در بازی Fortnite به دو روش جدید با ترکیب با فلفل و یا ماهی Molten Spicy نیز ساخته می‌شود. همچنین کمان Shockwave نیز توسط ترکیب آن با ماهی Drift Hop Flopper قابل ساختن خواهد بود. با این حال بهتر است بدانید که سه روش گفته شده برای ساختن کمان‌های ارتقا یافته، تنها در فایل آپدیت فصل ۶ بازی پیدا شده‌اند؛ بدین معنا که ممکن است ابتدا برای استفاده توسط سازندگان قرار داده شده، اما بعدا به دلیل زیاد شدن راه‌های ساخت این دو کمان توسط آن‌ها کنار گذاشته شده باشد.

همچنین ممکن است دو روش فوق در به روزرسانی آینده تغییر کرده و عملا برای ساخت اسلحه جدید (به جای راهی برای ساخت مدل‌های قبلی) طراحی شوند. به همین دلیل بهتر است تا در حال حاضر همه این اطلاعات را به عنوان شایعه در نظر گرفته و تا زمان اعلام رسمی صبر کنید.

اما آیا شما هم فکر می‌کنید که در همین فصل اسلحه جدیدی هم به بازی Fortnite اضافه خواهد شد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا