نخستین تصویر از پوسته‌ی گالاکتوس در فورتنایت لو رفته است

سرنوشت دنیای بازی به او بستگی دارد


یکی از کاربران توییتر با انتشار یک پست در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، نخستین تصویر را از پوسته‌ی گالاکتوس در فورتنایت به اشتراک گذاشته است.

پس از اینکه فورتنایت توانست به محبوبیتی جهانی دست یابد، اپیک گیمز تصمیم گرفت با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شود. نتیجه‌ی تللاش‌های این استودیوی آمریکایی، اضافه شدن آیتم‌های مختلف، به خصوص پوسته‌های جدید بوده که بر اساس فیلم‌های مورد انتظار و مهم ساخته شده‌اند؛ برای مثال، می‌توان به پوسته‌های جنگ ستارگان یا جان ویک اشاره کرد که همزمان با اکران جدید فیلم‌هایشان به یکی از مشهورترین بتل رویال‌های جهان آمدند. در این بین، نباید از همکاری اپیک گیمز و مارول غافل شد که از مدت‌ها قبل آغاز شده و همچنان ادامه دارد؛ همکاری‌ای که تنها شامل چند پوسته نشده و رویدادهای مختلفی را در بر می‌گیرد.

یکی از کاربران توییتر که با نام Mix شناخته می‌شود، نخستین تصویر را از پوسته‌ی گالاکتوس در فورتنایت منتشر کرده است. اضافه شدن چنین پوسته‌ای به بازی به هیچ وجه غیرمنتظره نبود؛ زیرا اپیک گیمز چندین پیش از برگزاری یک رویداد تحت عنوان Nexus War خبر داده بود که اتفاقاتش حول محور آنتاگونیست مشهور کمیک بوک‌های مارول می‌چرخد. استودیوی آمریکایی جزئیات چندانی به اشتراک نگذاشته و تنها اعلام کرده آشتا در آینده‌‌ای نزدیک به جزیره آمده و سرنوشت دنیا به او بستگی دارد. در ضمن، فعلا مشخص نیست پوسته‌ی گالاکتوس تنها مختص به رویداد بوده یا پس از آن هم قابل‌استفاده خواهد بود. در ادامه می‌توانید تصویر لو رفته را مشاهده کنید:

گالاکتوس توسط استن لی (Stan Lee) و جک کربی (Jack Kirby) خلق شده و نخستین حضورش در صفحه‌های کمیک بوک سال ۱۹۶۶ میلادی رقم خورده است. او در نسخه‌های ابتدایی کمیک بوک‌ها به عنوان فردی ماجراجو معرفی شد که هنگام عبور از یک ستاره قدرت‌های کهکشانی پیدا کرد و به موجودی خداگونه تبدیل شد. مارک گروئن‌والد (Mark Gruenwald) که چندان حس مثبتی نسبت به چنین سرگذشتی نداشت، آن را تغییر داد. گالاکتوس در نسخه‌های جدید یک گالان بوده و قبل از پیدایش جهان ما توسط بیگ بنگ، زندگی می‌کرد. زمانی که جهانش در آستانه‌ی نابودی قرار گرفت، با ماهیت جهانش ادغام و به موجودی تبدیل شد که امروزه مخاطبان کمیک بوک می‌شناسند. از قدرت‌هایش می‌توان به قدرت، استقامت و سرعت بی‌نهایت، کنترل انرژی کیهانی، ایجاد زندگی، تغییر اندازه، دور آگاهی و ایجاد سیاهچاله اشاره کرد.

اپیک گیمز حدودا یک هفته‌ی پیش از اشتراک ماهانه‌ی فورتنایت تحت عنوان Fortnite Crew رونمایی کرد. اگر کاربری اشتراک را خریداری کند، به بتل پس پولی دسترسی داشته و هزار وی-باک و یک پوسته به صورت رایگان دریافت می‌کند. این قابلیت جدید همزمان با آغاز فصل پنجم در اوایل دسامبر قابل‌استفاده خواهد بود. در انتها، لازم به ذکر است فورتنایت روی پلتفرم‌های نسل هشتمی، نهمی و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا