#مهسا_امینی

فصل دوم Fortnite Chapter 2 کمتر از یک ماه دیگر آغاز می‌شود

انجین فیزیک بازی به‌زودی تغییر می‌کند

فصل دوم Fortnite Chapter 2

با توجه به اطلاعاتی که شرکت اپیک گیمز در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است، فصل دوم چپتر دوم Fortnite در ماه اسفند آغاز خواهد شد.

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش از فصل چهارم Apex Legends رونمایی کرد که همزمان با آغاز آن، محتویات جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. این محصول، تنها بازی بتل رویالی نیست که قرار است طی هفته‌های آینده وارد فاز جدیدی شود. با توجه به پستی که اپیک گیمز در وب سایت رسمی خود قرار داده، فصل دوم Fortnite Chapter 2 از تاریخ یک اسفند (مصادف با ۲۰ فوریه) شروع می‌شود. طبق اعلام شرکت، همزمان با آغاز فصل دوم محتویات جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

متاسفانه هیچ گونه جزئیاتی در این باره به اشتراک گذاشته نشده است و نمی‌دانیم اپیک گیمز دقیقا چه چیزهایی را برای فصل دوم Fortnite Chapter 2 تدارک دیده است. احتمالا طی هفته‌های آینده شاهد انتشار اطلاعاتی در این باره خواهیم بود. در ضمن، سازنده‌ی این بازی بتل رویال قصد دارد تا در جریان هفته‌های باقی مانده چالش‌های جدید Overtime را به محصول خود اضافه کرده و همچنین یک رویداد دو هفته‌ای برگزار کند.

بخش دیگر بیانیه‌ی جدید اپیک گیمز به به‌روزرسانی ۱۱.۵۰ اختصاص داده شده است. با نصب این به‌روزرسانی روی Fortnite، انجین فیزیک بازی تغییر می‌کند. سازندگان تاکید کرده‌اند چند وقتی است روند تست بازی پس از نصب انجین جدید را آغاز کرده‌اند تا مطمئن شوند که این بازی بتل رویال همچنان حس و حال گذشته را به کاربران خود القا می‌کند. متاسفانه اپیک گیمز در این مورد هم بسیار محتاطانه عمل کرده و هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشته است تا بدانیم نصب انجین فیزیک جدید باعث اعمال چه بهبودهایی می‌شود.

در ماه اکتبر بود که یک سیاه چاله در Fortnite به‌وجود آمد و همه چیز را بلعید. این بازی به مدت چند روز غیرفعال بود تا اینکه سازندگان از چپتر دوم رونمایی کردند. بزرگ‌ترین تغییر چپتر دوم، اضافه شدن یک نقشه‌ی کاملا جدید بود که به‌واسطه‌ی رودخانه‌هایی که در آن جریان دارند به ۱۳ منطقه‌ی مختلف تقسیم شده است. قابلیت شنا کردن و استفاده از قایق هم به بازی اضافه شد تا کاربران مشکلی در جابجایی از طریق مسیرهای آبی نداشته باشند.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی محبوب Fortnite هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا