#مهسا_امینی

اسکین ویل اسمیت سرانجام به فورتنایت اضافه شده است

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

اسکین ویل اسمیت سرانجام به فورتنایت اضافه شده است سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
اسکین ویل اسمیت

همان‌طور که کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کرده بودند، اسکین ویل اسمیت سرانجام به بازی فورتنایت اضافه شده است.

پس از اینکه فورتنایت محبوبیت زیادی را در میان گیمرها بدست آورد و به یک پدیده جهانی تبدیل شد، شاهد کراس اور آن با فرنچایزهای مشهور بوده‌ایم؛ کراس اورهایی که در قالب اسکین، رویدادهای موقت و دیگر آیتم‌های متنوع نمود پیدا می‌کنند. برای مثال می‌توان به Infinity Gauntlet اشاره کرد که در فصل چهارم رخ داد.

HYPEX یکی از کاربران توییتر است. او هفته گذشته تصاویری را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته بود که اسکین ویل اسمیت (Will Smith) در فورتنایت نشان می‌دهند؛ اسکینی که بر اساس شخصیت مایک لاوری در مجموعه فیلم‌های Bad Boys طراحی شده بود. HYPEX در آن زمان نسبت به تاریخ انتشار مطمئن نبود اما ۲ روز پیش توییت دیگری را به اشتراک گذاشت و در آن مدعی شد اسکین مزبور طی روزهای آتی از راه می‌رسد. حالا می‌توان گفت تمامی ادعاهای HYPEX صحت داشته‌اند.

اپیک گیمز به واسطه یک متن کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد اسکین ویل اسمیت به فورتنایت اضافه شده و کاربران می‌توانند آن را آنلاک کنند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، اسکین مزبور بر اساس شخصیت مایک لاوری طراحی شده و ویژگی‌های ظاهری بارزش را شامل می‌شود. او مانند واقعیت ریش پروفسوری دارد، به گوش سمت چپش گوشواره زده، تی شرتی خاکستری به تن کرده و شلوری مشکی پوشیده است. در ضمن، این اسکین دو آیتم اختصاصی دارد: کوله پشتی و چاقو.

در حال حاضر راهی برای دریافت رایگان اسکین ویل اسمیت در فورتنایت نیست و برای دسترسی به آن باید به فروشگاه داخل بازی رفته و مبلغ مورد نظر (۱۵۰۰ وی باک) را پرداخت. البته کاربران حق انتخاب داشته و می‌توانند اسکین را به تنهایی یا به صورت باندل خریداری کنند.

اگر با مایک لاوری آشنایی ندارید، باید بگوییم او در کنار مارکوس برنت یکی از شخصیت‌های مجموعه پسران بد است؛ مجموعه‌ای که با اکران Bad Boys در سال ۱۹۹۵ میلادی شکل گرفت. از آنجایی که فیلم مزبور انتظارات مالی را برآورده کرد، قسمت دومش ساخته شد و در سال ۲۰۰۳ روی پرده نقره‌ای آمد. قسمت سوم هم سال ۲۰۲۰ اکران شد و در مقابل بودجه ۹۰ میلیون دلاری، بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروخت. در نتیجه، مدیران سونی پیکچرز به قسمت چهارم چراغ سبز نشان داده‌اند.

با توجه به اطلاعات لو رفته، سازندگان فورتنایت در یک برهه زمانی روی اسکین کریس همسورث (Chris Hemsworth) کار می‌کردند؛ اسکینی که با الهام از نقش او در Extraction طراحی شده بود. از آنجایی که فیلم مزبور یک سال پیش منتشر شد و همچنان خبری از اسکین نشده، احتمالا انتشارش آن لغو شده باشد. البته احتمال دارد سازندگان اسکین را نگه داشته‌اند تا همزمان با دنباله به فورتنایت اضافه کنند.

HYPEX در یکی دیگر از توییت‌های خود مدعی شده اسکین شانگ چی در تاریخ ۱۱ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ سپتامبر) به فورتنایت خواهد آمد. با در نظر گرفتن اینکه فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings یک روز بعد به سینماهای ایالات متحده آمریکا می‌آید، چنین اتفاقی چندان بعید نیست. به خصوص اینکه اپیک گیمز همکاری زیادی با مارول اینترتینمنت انجام داده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا