#مهسا_امینی

فصل ششم Fear the Walking Dead احتمالا از اواسط مرداد روی آنتن می‌رود

فصل جدید رویه‌ی متفاوتی را در پیش خواهد گرفت

ماه پخش فصل ششم Fear the Walking Dead

دنای گارسیا هنرپیشه و مدل کوبایی در بخشی از گفتگوی جدید خود به ماه پخش فصل ششم Fear the Walking Dead اشاره کرد.

۲۰۲۰ قرار بود به یکی از بهترین سال‌ها برای طرفداران واکینگ دد تبدیل شود. AMC قصد داشت در تمامی هفته‌های باقی مانده‌ی امسال محتوایی مرتبط با این فرنچایز پرطرفدار پخش کند؛ محتواهایی که قرار بود قسمت‌های جدید سه سریال Fear The Walking Dead ،The Walking Dead و Walking Dead: World Beyond باشند. بحران جهانی کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی باعث شد تا روند ساخت قسمت‌های جدید به‌طور موقت تعطیل شوند. به همین دلیل، مدیران AMC مجبور شدند این برنامه را کنار بگذارند.

قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead قرار بود در تاریخ ۲۴ فروردین (مصادف با ۱۲ آوریل) پخش شود اما سازندگان به دلیل شرایط کنونی قادر به اتمام روند پس‌تولید نبودند. مدیران شبکه‌ی AMC همچنین قصد داشتند از همین تاریخ، دومین اسپین‌آف واکینگ دد یعنی Walking Dead: World Beyond را روی آنتن ببرند اما به دلایلی تصمیم گرفته شد پخش آن به ماه‌های آینده موکول شود. سازندگان توضیحاتی در این باره ارائه نکردند.

دنای گارسیا (Danay Garcia) هنرپیشه و مدل کوبایی چندی پیش مصاحبه‌ی کوتاهی را با وب سایت FANFEST World انجام داد. او در جریان گفتگو ابتدا به صحبت درباره‌ی سریال Fifty States of Fright پرداخت و سپس ماه پخش فصل ششم Fear the Walking Dead را فاش کرد. طبق ادعای گارسیا، مخاطبان می‌توانند در جریان ماه آگوست (۱۱ مرداد الی ۱۰ شهریور) به تماشای سریال مورد علاقه‌ی خود بنشینند. بازیگر فیلم سینمایی Sniper: Ultimate Kill در ادامه‌ی گفتگو توضیحاتی را درباره‌ی ویژگی‌های فصل جدید به اشتراک گذاشت:

فصل ششم بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. برای اولین بار با شخصیت‌ها در حالی روبرو می‌شوید که سعی دارند با مشکلات درونی‌شان کنار آمده و آن‌ها را حل کنند. نویسندگان از فرصت به‌دست آمده استفاده کرده‌اند تا ببینند شخصیت‌های داستان واقعا چه کسی هستند؟

پنج سال است که این سریال ساخته می‌شود و احتمالا در طول این مدت به خوبی با شخصیت‌ها آشنا شده‌اید اما کمتر پیش آمد که آن‌ها را به تنهایی ببینید. وقتی تنها هستید، متوجه‌ ویژگی‌هایی در خودتان می‌شوید که در گذشته نمی‌دانستید وجود دارند. فصل جدید درباره‌ی شناختن بیشتر شخصیت‌ها است.

از دیگر بازیگران حاضر در فصل جدید Fear the Walking Dead می‌توان به آلیشیا دبنم-کری (Alycia Debnam-Carey)، کولمن دومینگو (Colman Domingo)، روبن بلیدز (Rubén Blades)، الکسا نیزنسون (Alexa Nisenson)، آستین آملیو (Austin Amelio) و جینا الفمن (Jenna Elfman) اشاره کرد. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، این فصل قرار است ۱۶ قسمت داشته باشد. در ضمن، توصیه می‌کنیم تا انتشار اطلاعات رسمی و دقیق‌تر درباره‌ی زمان پخش صبر کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا