شخصیت ژیزل یاشار چطور در فیلم Fast X زنده است؟

بازیگر این نقش پاسخ می‌دهد

ژیزل یاشار

گل گدوت (Gal Gadot) در مصاحبه اخبر خود با کانال یوتیوب GQ به سوالی درباره زنده بودن ژیزل یاشار در فیلم Fast X پاسخ داده است.

مجموعه فیلم‌های سریع و خشن (Fast & Furious) از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون شخصیت‌های متعددی را معرفی کرده است. برخی از آن‌ها به ماجراجویی‌های خود ادامه داده و برخی دیگر به انتهای مسیر رسیدند. از شخصیت‌های مهمی که حذف شدند، می‌توان به ژیزل یاشار با نقش آفرینی گل گدوت اشاره کرد.

ژیزل یاشار در فیلم سینمایی Fast & Furious 6 خودش را فدا کرد تا معشوقه‌اش، یعنی هان لو زنده بماند. با این حال، در بخش‌های پایانی فیلم Fast X فاش می‌شود ژیزل نه تنها در تمام طول این مدت زنده بوده، بلکه با سایفر همکاری می‌کرده است. نمایش چنین صحنه‌ای یک سوال بسیار مهم را در ذهن مخاطبان بوجود آورد: ژیزل چگونه زنده است؟

گل گدوت اخیراً مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب GQ انجام داده که در بخشی از آن، به سوالی درباره زنده بودن ژیزل یاشار در قسمت دهم سریع و خشن پاسخ داده است. او به هیچ وجه وارد جزئیات نشد و تنها جملاتی کوتاه را برای توجیه پایان بندی Fast X به زبان آورد:

شما جسدی دیدید؟ من که ندیدم!

بازگرداندن شخصیت‌های مرده اتفاق عجیبی در فیلم‌های سریع و خشن به شمار نمی‌رود. شخصیت لتی اورتیز در Fast & Furious محصول سال ۲۰۰۹ میلادی کشته شد و دو قسمت بعد به فیلم‌ها بازگشت. ماجراجویی‌های هان لو هم در The Fast and the Furious: Tokyo Drift به انتها رسید اما در F9: The Fast Saga مشخص شد زنده است.

برگرداندن لتی اورتیز، هان لو و ژیزل یاشار طی فیلم‌های گذشته باعث شده مرگ شخصیت‌های مهم معنای خودش را از دست بدهد؛ زیرا مخاطبان می‌دانند به احتمال بسیار بالا شخصیتی که جانش را از دست داده به زندگی بازگردانده می‌شود.

یازدهمین سریع و خشن در دست ساخت بوده و لوئی لتریر (Louis Leterrier) برای کارگردانی آن بازمی‌گردد. این فیلم همچنین برای اکران از تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۴ آوریل سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.

4.3 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا