هر آنچه که باید از فصل دوم Demon Slayer بدانید

هر آنچه که باید از فصل دوم انیمه Demon Slayer بدانید

خشونت ادامه دارد

1%
  • 0/10
هر آنچه که باید از فصل دوم انیمه Demon Slayer بدانید ۶۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

شیطان کش یا Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های دنیا است که موفقیت‌های بسیاری کسب کرده و طرفداران بی‌شماری دارد. پس از انتشار نسخه سینمایی این انیمه حالا همه منتظر فصل دوم آن هستند. در ادامه می‌توانید اطلاعاتی که از فصل دوم Demon Slayer در دسترس است را به دست آورید.

مانگای شیطان کش که اثر کویوهارو گوتوگه (Koyoharu Gotouge) است شاید پایان یافته باشد، اما انیمه‌ای که بر اساس این مانگا ساخته شده، هنوز هم زبانزد خاص و عام است و افراد بسیاری برای انتشار فصل دوم آن در سال ۲۰۲۱ هیجان‌زده‌اند. فصل اول این انیمه که سر و صدای زیادی به پا کرد، پروتاگونیستی به نام تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) دارد که می‌خواست خواهرش را که به شیطان تبدیل شده بود نجات دهد. فصل یک شیطان کش در حالی پایان یافت که قول ماجراجویی‌های بیشتر و صحنه‌های نبرد فانتزی هیجان‌انگیزتر را به مخاطبین می‌داد. پس از آن نسخه سینمایی که Demon Slayer: Mugen Train (قطار بی‌نهایت) نام داشت منتشر شد و قطعا طرفداران مجموعه برای تماشای آن درنگ نکردند چرا که داستان آن به شدت مهم بود و  داستان فصل دوم انیمه نیز قرار است درست بعد از اتفاقات نسخه سینمایی شروع شود.

داستان انیمه شیطان کش تا به اینجا

تانجیرو کامادو پسری است که زندگی معمولی در دهکده‌ای کوهستانی دارد تا اینکه یک شیطان، اعضای خانواده‌اش را می‌کشد و خواهر کوچک دوست داشتنی‌اش را به یک شیطان تبدیل می‌کند. آیا می‌شود او را نجات داد؟ این سوالی است که تانجیرو به دنبال یافتن پاسخ آن می‌رود و در این راه تمرینات سختی را شروع می‌کند تا به شمشیر زنی قدرتمند و یک شیطان کش ماهر تبدیل شود. پس از دو سال تمرین سخت، حالا که به شیطان کشی تمام عیار تبدیل شده، تانجیرو تازه می‌فهمد که خواهرش تنها کسی نیست که به کمک او نیاز دارد و افراد بیشتری هم برای نجات دادن وجود دارند.

پادشاه شیاطین که موزان کیبوتسوجی (Muzan Kibutsuji) نام دارد نیز شخصیتی مخوف در انیمه شیطان کش است که در ژاپنی که به سرعت مدرن و مدرن‌تر می‌شود، در حال به خدمت گرفتن شیاطین بیشتری است تا هدف شوم خود را عملی سازد. او کسی است که مسئول وضعیت وحشتناک خواهر تانجیرو است و حتی تانجیرو مهربان نیز با او مشکل دارد. در همین حین، تانجیرو مشغول جمع آوری تیم خودش است و دوستانی مثل  زنیتسو آگاتسوما (Zenitsu Agatsuma) و اینوسکه هاشیبیرا (Inosuke Hashibira) که از شخصیت‌های مهم انیمه هستند را پیدا می‌کند.

در ادامه داستان متوجه می‌شویم که مشکل تانجیرو فقط شیاطین نیستند. هاشیراها که شیطان کش‌های برتر داستان هستند در ابتدا با تانجیرو و هدف او مخالفت می‌کنند و معتقدند که خواهر او باید کشته شود. اما نزکو کامادو (Nezuko Kamado) که خواهر تانجیرو است، ثابت می‌کند که هنوز ذره‌ای انسانیت درونش وجود دارد و یک هیولای تشنه به خون نیست. در ادامه شینوبو کوچو (Shinobu Kocho) که به هاشیرای حشره معروف است به همراه تانجیرو و دوستانش که کمی بالاتر معرفی شدند ماجراجویی سخت و دشوار خود را آغاز می‌کنند.

پس از این هاشیرای شعله، یوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) ماموریت جدیدی برای تانجیرو و همراهانش دارد که به Mugen Train و فصل دوم انیمه مربوط می‌شود. در همین حال، موزان بیشتر شیاطین رده پایین خودش را می‌کشد (موزان ۱۲ شیطان زیر دست دارد که به آن‌ها کیزوکی گفته می‌شود و در میان شیاطین از همه قدرتمندتر هستند و به دو رده پایین و بالا تقسیم می‌شوند.) پس از این او ۶ شیطان رده بالای خود را برای نبرد آماده می‌کند و حالا زمان آن است که هر دو جبهه، بهترین مهره‌هایشان را برای نبرد به میدان بیاورند.

در Demon Slayer: Mugen Train که همانطور که اشاره شد نسخه سینمایی انیمه است، تانجیرو و همراهانش به همراه هاشیرای شعله، به دنبال نابود کردن شیطانی هستند که سوار قطاری درحال حرکت است و بیش از ۴۰ شیطان کش را سلاخی کرده است. پس از اینکه تانجیرو و باقی افراد به قطار می‌رسند با چند نفر از کیزوکی‌ها رو به رو شده و پس از این درگیر اتفاقات عجیبی می‌شوند و سعی می‌کنند قطار را متوقف کنند که به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست. توجه داشته باشید که برای تماشای فصل دوم انیمه حتما باید قطار بی‌نهایت را دیده باشید چرا که داستان فصل دوم پس از ماجرای این قسمت  شروع می‌شود.

تریلر فصل دوم انیمه Demon Slayer

تریلر فصل دوم خیابان Yoshiwara را نشان می‌دهد که یکی از مکان‌های اصلی آرک داستانی Entertainment District است. تانجیرو و همراهانش در این مکان مستقر شده‌اند تا تمام شیاطین منطقه را از بین ببرند. در این میان زنی مرموز نیز نشان داده می‌شود که شاید شرور اصلی فصل جدید باشد و بر اساس لبخند شرورانه زنی دیگر، می‌توان گفت که احتمالا تعدادی از آن‌ها شیطان هستند. تانجیرو، زنیتسو، اینوسکه، نزکو و تنگن اوزوی (Tengen Uzui) هاشیرای صدا، یک لحظه هم نباید گارد خود را پایین بیاورند. جزئیات زیادی از داستان فصل دوم هنوز مشخص نشده اما به نظر می‌رسد که فصل دوم برخلاف فصل اول انیمه، محیط‌های شهری بیشتری دارد و شیطان کش‌های معروف داستان را در محیط‌های جدید و نا آشنایی قرار خواهد داد. فصل اول ۵۰ قسمت از مانگای Demon Slayer را پوشش داد و آرک Entertainment District تنها شامل ۲۹ قسمت است و شاید بتوان انتظار داشت که فصل دوم چند آرک داستانی را پوشش دهد  یا حتی محتوایی جدید و مخصوص به خود داشته باشد.

انتظار می‌رود که تمامی صدا پیشگان شخصیت‌های مهم انیمه برای فصل دوم نیز بازگردند و حداقل در نسخه ژاپنی همان صداهای آشنا را دوباره بشنویم.

تاریخ انتشار فصل دوم انیمه Demon Slayer

با اینکه زمان انتشار رسمی فصل دوم این انیمه سال ۲۰۲۱ اعلام شده اما هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است. می‌توان انتظار داشت که فصل دوم در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ در نتفلیکس پخش شود، هر چند شاید در ژاپن زودتر این اتفاق بیفتد.

شما از فصل دوم انیمه Demon Slayer چه انتظاراتی دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

62 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments